Już wkrótce XIV Konferencja „Stacje Kontroli Pojazdów – 2018”

, 9 marca 2018, 14:19

Konferencja  „Stacje Kontroli Pojazdów” tym razem odbędzie się w Ustce. To już czternasta edycja tego wydarzenia.

Konferencja odbędzie się w dniach 23-25 maja w hotelu Grand Lubicz w Ustce (ul. Wczasowa 4). W tym roku hasłem przewodnim konferencji jest „Bezpieczeństwo ruchu drogowego a SKP”. Celem konferencji jest przybliżenie uczestnikom problematyki funkcjonowania stacji kontroli pojazdów w Polsce w aspekcie bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Program wydarzenia obejmuje referaty uznanych specjalistów dotyczące prawnych i technicznych zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w zakresie stacji kontroli pojazdów. W ramach konferencji przewidziano również dyskusje panelowe zaproszonych prelegentów z uczestnikami konferencji. Ponadto zorganizowane zostaną wystawy i punkty informacyjne dostawców wyposażenia stacji kontroli pojazdów, które pozwolą uczestnikom zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie badań technicznych i bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Hotel Grand Lubicz w Ustce jest największym i najlepiej wyposażonym kompleksem tego typu na Wybrzeżu, położonym na obszarze 2,5 ha w odległości 500 m od morza. Hotel oferuje komfortowe wyposażenie pokoi o 5-gwiazdkowym standardzie oraz wiele atrakcji, jak strefę Spa & Wellness, basen termalny z łaźnią, gabinety masażu lub aquapark.

Program oraz szczegóły dotyczące konferencji podamy już wkrótce. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej organizatora www.piskp.pl.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Diagnosta, 16 marca 2018, 7:06 0 0

No to sobie pogadacie i dalej będzie jak jest - bicie piany, marnowanie czasu i pieniędzy.

Odpowiedz