Menu

NRF

NRF dodaje do swojej oferty przewody powietrza doładowującego

Węże powietrza znajdujące się pomiędzy turbosprężarką a kolektorem dolotowym z biegiem lat zaczynają pękać lub się przecierać. Uszkodzona rura powietrza może powodować ubytki ciśnienia doładowanie co skutkuje spadkiem mocy. NRF wprowadza do swojej oferty 282 takie przewody.

NRF z nową gamą czujników CTS

Czujniki temperatury spalin (Exhaust Gas Tempetature Sensors, EGTS) to pierwsza linia sensorów wprowadzona na szeroką skalę do oferty firmy NRF. Niemal równo rok później nadeszła pora na  poszerzenie portfolio marki. W pierwszej kolejności zaprezentowano czujniki temperatury cieczy chłodzącej (Coolant Temperature Sensors, CTS).

NRF zaprezentował nowe grupy produktów na targach Automechanika

Zespół NRF uczestniczył w targach Automechanika Frankfurt 2022 pokazując swoje produkty na stoisku o powierzchni 160 m2. 40-osobowa załoga NRF spotkała się z ponad 500 partnerami z 80 krajów świata.

Konferencja NexusAuto 2022 już za nami. Odbyła się w Mrągowie.

W dniach 9-10 września w Hotelu Mrągowo Resort & Spa odbyło się spotkanie, w którym wzięła udział zdecydowana większość Szefowych i Szefów warsztatów sieci NexusAuto w Polsce, osoby reprezentujące wszystkich dystrybutorów, komplet 17 dostawców wspierających program, a także liczni przedstawiciele największych światowych producentów części samochodowych i wyposażenia warsztatów.

Na targach Automechanika NRF zaprezentuje nową gamę czujników

NRF już teraz zapowiada swoją najnowszą grupę produktów – czujniki temperatury płynu chłodzącego. Nowa gama zostanie oficjalnie zaprezentowana na targach Automechanika Frankfurt 2022 we wrześniu.

Firma NRF to holenderski producent części do układów chłodzenia, ogrzewania i klimatyzacji pojazdowej, działający od 1927 r. Firma działa głównie na rynku wtórnym (aftermarket), dostarczając produkty przeznaczone do sektora motoryzacyjnego (samochody osobowe i lekkie ciężarowe), a także do sektorów morskiego i przemysłowego. Najbardziej znanym na rynku asortymentem NRF są chłodnice. Zbierają one dobre opinie użytkowników, a także warsztatów samochodowych. Oferta firmy jest jednak o wiele szersza, zawiera m.in. skraplacze, parowniki, osuszacze, dmuchawy, zawory rozprężne, nagrzewnice czy intercoolery. Oferta firmy stale się rozszerza, także o grupy asortymentowe niezwiązane bezpośrednio z układem chłodzenia. Więcej informacji na temat firmy NRF oraz jej oferty można znaleźć w artykułach z tej kategorii.