Menu

Nissens

Nowość w ofercie Auto Partner – asortyment firmy Nissens

Firmy Auto Partner SA oraz Nissens nawiązały współpracę. Od teraz wyroby producenta elementów do układów chłodzenia dostępne będą w ogólnopolskiej sieci sprzedaży.

Nissens wprowadził do oferty elektryczne pompy wody

Nissens Automotive rozszerzył ofertę części do układu chłodzenia o elektryczne pompy wody. Dodanie nowej linii produktowej do oferty Nissens jest realizacją strategii zapewnienia kompleksowej oferty części do napraw układów chłodzenia.

Jesienne nowości Nissens

Firma Nissens zaprezentowała swoje nowości produktowe, które pojawiły się w ofercie we wrześniu i październiku.

Nissens to jeden z największych na świecie producentów chłodnic i innych komponentów układu chłodzenia silników oraz układów klimatyzacji. Obecnie duńska firma poszerza swoją ofertę także o inne grupy produktowe – m.in. intercoolery, turbosprężarki, zawory EGR czy przewody olejowe. Jej wyroby zbierają dobre opinie użytkowników oraz mechaników. Nissens posiada ponad stuletnie doświadczenie w produkcji układów termicznych, dostarcza części na pierwszy montaż (OE) oraz rynek wtórny (aftermarket). Obecnie gama części związanych z układem chłodzenia obejmuje 97% europejskiego parku samochodowego. Nissens nie poprzestaje na tym i stale poszerza swój katalog części. Więcej informacji na temat firmy Nissens i jej oferty można znaleźć w artykułach z tej kategorii.