MotoFocus TV: jak wybrać akumulator do auta z systemem start-stop?

7 maja 2025, 12:51

Dobór akumulatora do pojazdu, w dobie różnego typu napędów i obecności systemów (takich jak coraz bardziej powszechny start-stop) przestał być łatwym zadaniem, z którym poradzi sobie każdy kierowca. Czym się sugerować i czy można zmienić akumulator na lepszy niż fabryczny?

Między innymi o tym opowiada nasz gość – Bartosz Orylski z firmy Clarios, do której należy marka akumulatorów VARTA. Rozmowę prowadzi Witold Hańczka.

Całość rozmowy można obejrzeć poniżej (przekierowania do konkretnych poruszanych tematów dostępne są w opisie filmu, po otworzeniu go w nowym oknie):

Posłuchaj na Spotify:

Zachęcamy do subskrybowania naszych kanałów na platformie YouTube oraz Spotify oraz pozostawienia komentarzy pod odcinkiem. Już wkrótce kolejne odcinki programu MotoFocus TV.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!