Menu

Milwaukee

Konkurs MILWAUKEE® – wyniki

MILWAUKEE® rozszerza swoją ofertę oświetlenia warsztatowego. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs, w którym można było zdobyć atrakcyjne nagrody.

Konkurs MILWAUKEE® – wyniki

MILWAUKEE® rozszerza swoją ofertę polerek o dwa nowe modele. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs, w którym można było zdobyć atrakcyjne nagrody.

MILWAUKEE startuje z Platinum – nową usługą serwisową dla profesjonalistów

MILWAUKEE wprowadza na polski rynek nową usługę serwisową all-inclusive stworzoną z myślą o profesjonalnych użytkownikach. MILWAUKEE Platinum to pakiet obsługi serwisowej gwarantujący kontrolę kosztów oraz szybkie naprawy i konserwację narzędzi w trybie priorytetowym.

Bartosz Zmarzlik dołącza do ekipy MILWAUKEE®

MILWAUKEE powitało w gronie swoich ambasadorów wielokrotnego Mistrza Świata na żużlu – Bartosza Zmarzlika. Najlepszy polski żużlowiec dołączył do grona mistrzów ekstremalnych sportów motorowych – Jakuba Przygońskiego i Erika Caisa, którzy korzystają z narzędzi HEAVY DUTY amerykańskiej marki.

Milwaukee Electric Tool Corporation to amerykańska firma zajmująca się opracowywaniem, produkcją i sprzedażą elektronarzędzi. Firma została założona w 1924 r. w USA. Jej aktualna oferta jest bardzo szeroka i zawiera elektronarzędzia dla wielu branż technicznych, w tym dla motoryzacji. Popularne są zwłaszcza narzędzia akumulatorowe Milwaukee. Warsztaty samochodowe często stosują wkrętarki, klucze udarowe czy zakrętarki Milwaukee. Popularne w branży są także skrzynie transportowe Milwaukee Packout. Marka należy do klasy premium wśród producentów narzędzi, jest jednym z największych innowatorów branży. Więcej informacji na temat produktów Milwaukee można znaleźć w artykułach z tej kategorii.