Menu

Mahle

Konkurs MAHLE

Zapraszamy do konkursu zorganizowanego przez MotoFocus wspólnie z MAHLE. Odpowiadając na dwa pytania dotyczące marki MAHLE i jej produktów, można zdobyć atrakcyjne nagrody.

Szkolenie online na temat układu chłodzenia dla Czytelników MotoFocus.pl

Zapraszamy na szkolenie online, przygotowane dla naszych Czytelników przez firmę MAHLE. Poprowadzi je Maciej Hadryś, Kierownik Działu Technicznego MAHLE Aftermarket.

O motoryzacji bez cenzury – czternasty odcinek podcastu Warsztatowiec.info

Czy warto używać części silnikowych najwyższej jakości i czy czeka nas renesans kapitalnych remontów silników w samochodach osobowych? Dlaczego w sprawie przyszłości elektromobilności wiadomo, że jeszcze nic nie wiadomo? Odpowiedzi na te pytania próbują znaleźć redaktorzy portalu Warsztatowiec.info w kolejnym odcinku swojego podcastu.

Szkolenie online na temat remontów silników spalinowych

Zapraszamy na szkolenie online, przygotowane dla naszych Czytelników przez firmę MAHLE. Poprowadzi je Maciej Hadryś, Kierownik Działu Technicznego MAHLE Aftermarket.

Komplementarny system diagnostyczny „jak w ASO” – nowość na rynku

Wraz z początkiem lutego firma MAHLE wprowadzi na rynek RemotePRO. Jest to komplementarny system diagnostyczny do obsługi pojazdów. Jest to szansa dla warsztatów niezależnych, które będą mogły świadczyć usługi diagnostyczne i serwisowe na poziomie autoryzowanych serwisów.

Zawór bezpieczeństwa i korek spustowy oleju kompresora klimatyzacji – jak ich nie pomylić?

Zdarza się, że podczas kontroli ilości oleju w nowym kompresorze klimatyzacji, zawór bezpieczeństwa zostanie pomylony ze śrubą spustową.

Dwa nowe szkolenia online firmy MAHLE dla Czytelników MotoFocus.pl

Zapraszamy na szkolenia online, przygotowane dla naszych Czytelników przez firmę MAHLE. Poprowadzi je Maciej Hadryś, Kierownik Działu Technicznego MAHLE Aftermarket.

Tłok i środowisko jego pracy – szkolenie online dla Czytelników MotoFocus.pl

Nowe szkolenie online przygotowane specjalnie dla naszych Czytelników, będzie dotyczyło szeroko pojętej tematyki tłoków silnikowych. Poprowadzi je Maciej Hadryś, Kierownik Działu Technicznego MAHLE Aftermarket.

Mahle jest niemieckim przedsiębiorstwem produkującym części samochodowe. Jest jednym z największych dostawców branży motoryzacyjnej – zarówno na rynek pierwszego montażu (OE) jak i na rynek wtórny (aftermarket). W Polsce marka Mahle kojarzona jest przede wszystkim z częściami silnikowymi – tulejami, tłokami czy cylindrami, ze względu na to, iż produkty te wytwarzane są przez polskie fabryki koncernu. Oferta Mahle jest jednak o wiele szersza i zawiera także m.in. filtry, elementy układu chłodniczego i klimatyzacji, układy rozrządu, części mechatroniczne, a także wyposażenie warsztatowe. Firma posiada ponad 160 zakładów produkcyjnych i kilkanaście centr badawczo-rozwojowych na całym świecie. Więcej informacji na temat firmy Mahle i jej oferty, można znaleźć w artykułach z tej kategorii.