Menu

Lampy warsztatowe

Nowości, które poprawią widoczność i ułatwią pracę w warsztacie

Philips rozbudowuje swoją gamę produktów z serii Xperion. Nowe bezprzewodowe lampy warsztatowe, to nie tylko klasyczne urządzenia do trzymania w ręce. Producent postawił również na bardziej niekonwencjonalne rozwiązania, które pozwalają oświetlić całe stanowisko pracy, lub jakiś jego fragment. Nowe lampy Xperion Philips mają również kilka dodatkowych funkcji, które mogą być użyteczne podczas pracy.

Lampy warsztatowe M-TECH segmentu niskobudżetowego ECONO – IL11

Do oferty lamp inspekcyjnych serii ECONO firmy M-TECH trafia zupełnie nowy model lampy czołowej. IL11 to propozycja, która przedstawia najnowsze trendy i rozwiązania w podejściu producentów do tego typu oświetlenia.

Nowa lampa robocza Philips – Xperion 6000 Under bonnet

Xperion to nazwa warsztatowych lamp roboczych Philips. Producent rozwija ją od wielu lat, konsultując zmiany z mechanikami. Właśnie na rynek wchodzi zupełnie nowy model – Xperion 6000 Under bonnet. 

Innowacje firmy OSRAM na targach Automechanika

Już w przyszłym tygodniu rozpoczną się największe europejskie targi techniki motoryzacyjnej – Automechanika 2022. To dla firm z branży świetna okazja do przedstawienia swoich najnowszych osiągnięć i rozwiązań. Oczywiście we Frankfurcie nie może zabraknąć firmy OSRAM, która na swoim stoisku pokaże najnowsze technologie i produkty.

Nowe lampy warsztatowe Philips

Marka Philips uzupełnia gamę popularnych lamp roboczych serii EcoPro o dwa modele. Tym samym mechanicy mogą dopasować jej parametry użytkowe do swoich potrzeb.

Laureaci Złotych Medali Targów TTM 2022

Złote Medale to już stały element, odbywających się w Poznaniu Targów Techniki Motoryzacyjnej. W zakończonej niedawno, tegorocznej edycji imprezy, wyróżnienia te przyznano aż 19 urządzeniom motoryzacyjnym.

Wymiana wiązki przewodów? Jest tańsza alternatywa.

Awaria oświetlenia, sterownika, czujnika (np. przepływomierza), siłownika w drzwiach, niedziałający głośnik, problemy z pracą wtryskiwaczy czy też cewek zapłonowych. Co może być powodem tych wszystkich problemów? Uszkodzony przewód elektryczny. Najprościej wymienić całą wiązkę przewodów, ale może to wywołać opór klienta ze względu na koszty. Jest to też czynność pracochłonna. Co można zatem zrobić? Zastosować zestaw […]

Lampy warsztatowe to jeden z podstawowych elementów współczesnego wyposażenia warsztatów. W ostatnim czasie rynek tych produktów intensywnie się rozwija, dzięki poszerzającej się ofercie lamp warsztatowych LED oraz lamp akumulatorowych, czyli bezprzewodowych. Dzięki nowym technologiom lampy oferują coraz lepszą jakość oświetlenia, a przy tym dłuższą pracę na baterii i krótszy czas ładowania. Powstaje także szereg ich nowych wersji, poprawiających jakość użytkowania – lampy z magnesem, lampy czołowe, lampy zawieszane pod maską itd. Aktualne trendy oraz nowe produkty na rynku, znajdziesz w artykułach z tej kategorii.