Menu

Kosmetyki samochodowe

A1 – środek do pielęgnacji skóry w ofercie MK Services

MK Services, dystrybutor kosmetyków Dr. O.K. Wack Chemie, ma w swojej ofercie preparat do czyszczenia skóry, który można używać do pielęgnacji skórzanej tapicerki samochodowej.

Impregnat do dachu kabrioletu od Dr. O.K. Wack.Chemie

Firma MK Services ma w swojej ofercie impregnat do tekstylnych dachów aut typu ,,Cabrio”.

Borygo wprowadza linię kosmetyków samochodowych

Marka Borygo stworzyła produkty wspierające ochronę i pielęgnację pojazdów w postaci kosmetyków samochodowych.

Moto-Profil podsumowuje rok 2021

Miniony rok był dla firmy Moto-Profil wyjątkowy ze względu na odnotowane wyniki oraz zmiany organizacyjne. Członkowie zarządu podsumowali ostatnie cztery kwartały i przedstawili prognozy na rok 2022 zarówno dla firmy, jak i niezależnego rynku motoryzacyjnego w Polsce.

Czyścimy tapicerkę i felgi – test produktów Shell

Za nami kolejny test produktów marki Shell przeznaczonych do czyszczenia  samochodu. Tym razem sprawdziliśmy działanie płynu do felg „Krwawa felga” oraz dwóch uzupełniających się preparatów Shell do czyszczenia foteli – Płyn do tapicerki i Preparat do skóry. Efekty możecie zobaczyć poniżej.

Elit Polska otwiera sklep internetowy dla klientów indywidualnych

W asortymencie sklepu internetowego dystrybutora znajdą się wszystkie produkty dostępne na co dzień w oddziałach Elit.

„Detailing to filozofia podejścia do samochodów” – wywiad

Detailing w tłumaczeniu na język polski oznacza „szczegółowość”. Ta szczegółowość objawia się tym, że bardzo dokładnie czyszczony jest każdy element samochodu, zarówno karoseria jak i wnętrze. Dla właścicieli warsztatów to kolejna możliwość rozszerzenia swojej działalności. O tajnikach pracy w tej branży rozmawiamy z Jakubem Matuszkiewiczem, właścicielem salonu Strefa Błysku.

Nowości w ofercie AMTRA

Firma AMTRA wprowadziła nowe produkty do swojej oferty, są to m.in. dodatki do paliw, smary i kosmetyki samochodowe.

Global Traders zmienia się w Felgeo.pl

Parafrazując znaną maksymę, bez wątpienia można przyznać, iż jedyną pewną rzeczą w życiu jest zmiana. Nie inaczej jest w przypadku obecnej w branży motoryzacyjnej od 2008 roku spółki GLOBAL TRADERS z Kostrzyna nad Odrą.

Nowy katalog w Auto Partner SA

We wszystkich filiach Auto Partner dostępny jest już aktualny katalog „Wybrany asortyment jesienno-zimowy – katalog produktów Auto Partner SA”. Katalog ma charakter uniwersalny – znalazły się w nim wyselekcjonowane produkty, które pozwolą klientom zapoznać się z rozpiętością asortymentu AP w danych podgrupach, takich jak oferta zimowa, oferta warsztatowa, kosmetyka samochodowa, akumulatory, oleje hydrauliczne, oleje silnikowe […]

Kosmetyki samochodowe to kategoria produktów, która rozrasta się w zaskakująco szybkim tempie. Czasy, kiedy nadwozie pojazdu myło się płynem do naczyń dawno minęły, dziś niemal każdy kierowca posiada własny zestaw kosmetyków samochodowych. Rynkowy wybór jest duży – znajdziemy tu zarówno szampony, woski, preparaty do szyb i inne środki chemiczne dostępne w niskich cenach, jak i profesjonalne kosmetyki samochodowe, poszukiwane przez warsztaty specjalizujące się w autodetailingu. W tej kategorii artykułów poznasz aktualne trendy na kosmetycznym rynku samochodowym oraz przeczytasz o nowych produktach.