Menu

Inter Team

Otwarto nowy oddział INTER-TEAM w Wielkopolsce

W poniedziałek 22. maja został otwarty nowy oddział INTER-TEAM. Wielkopolska placówka jest piątą w województwie oraz 83 oddziałem w kraju.

Jak wyglądają relacje warsztatów z klientami? Standardy obsługi.

Dobry kontakt z klientami warsztatu samochodowego w obecnych czasach nabiera znaczenia i jest istotną wartością dodaną do wysokiej jakości usług. Sprawdziliśmy, jakie podejście do nowoczesnych form kontaktu ze swoimi klientami mają przedstawiciele niezależnych warsztatów.

Nowy oddział INTER-TEAM w Koninie

W Koninie otwarto nowy oddział INTER-TEAM, który funkcjonuje przy ul. Zakładowej 7. Jest to czwarty oddział spółki w Wielkopolsce oraz 82. w Polsce.

Zmiana adresu oddziału INTER-TEAM w Gdańsku

1 sierpnia nastąpiła zmiana adresu oddziału INTER-TEAM w Gdańsku.

Inter Cars SA: wstrzymanie działalności na Ukrainie, komentarz prezesa

Przedstawiamy komunikat Prezesa Inter Cars SA, Macieja Oleksowicza, w związku z rozpoczęciem przez Rosję działań zbrojnych przeciwko Ukrainie.

Nowy oddział Inter-Team w Kaliszu

Inter-Team poinformował o uruchomieniu nowego oddziału zlokalizowanego w Kaliszu. Jest to trzeci oddział spółki w Wielkopolsce oraz 81. w Polsce.

Siedziba INTER-TEAM pod nowym adresem

Centrala INTER-TEAM ma nową siedzibę przy ul. Daniszewskiej 4 w Warszawie. Nowe biuro to przede wszystkim większa przestrzeń, lepsza komunikacja i większe możliwości rozwoju.

Mój Warsztat – nowy program dla klientów Inter-Team

Inter-Team udostępnia właścicielom warsztatów samochodowych nowe narzędzie wspierające prowadzenie biznesu. Mój Warsztat to aplikacja przeznaczona zarówno dla małych kilkuosobowych firm, jak i większych przedsiębiorstw, pomagająca w prowadzeniu firmy.

Oficjalnie: część Nordic Forum w rękach Mekonomen AB

O planach przeprowadzenia tej transakcji informowaliśmy jako pierwsi. Dziś ukazał się oficjalny komunikat: część Nordic Forum (w tym polski dystrybutor Inter-Team) zostanie sprzedana przez koncern HELLA firmie Mekonomen (której udziałowcem jest LKQ).

LKQ zainteresowane przejęciem Nordic Forum

LKQ Corporation, jeden z największych na świecie dystrybutorów części zamiennych oraz elementów nadwozia na rynku wtórnym, interesuje się przejęciem Nordic Forum, którego właścicielem jest koncern HELLA. Do Nordic Forum, należy m.in. jeden z dystrybutorów działających na polskim rynku.

Inter-Team jest ogólnopolskim dystrybutorem części samochodowych i wyposażenia warsztatowego. Sieć sprzedaży firmy obejmuje ponad 80 oddziałów na terenie całego kraju oraz w Czechach. Firma odpowiada na potrzeby warsztatów samochodowych, hurtowni i sklepów motoryzacyjnych. Oferuje asortyment znanych, niezależnych marek części oraz produkty marki własnej Kraft Automotive. W 2018 r. firma Inter Team stała się częścią grupy Mekonomen – największego dystrybutora części i akcesoriów motoryzacyjnych w Skandynawii. Inter Team posiada własną sieć warsztatów O.K. Serwis. Od 2017 r. należy do grupy zakupowej NEXUS Automotive. W tej kategorii znajdziesz artykuły dotyczące firmy Inter Team oraz jej bieżącej działalności.