Konferencja szkoleniowa PISKP w Mrągowie

, 18 marca 2011, 0:00

Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów organizuje w dniach 12-14 kwietnia 2011 roku w Hotelu Mercure Mrongovia w Mrągowie VII konferencję szkoleniową pod nazwą „Stacje Kontroli Pojazdów 2011”.

W trakcie konferencji uznani prelegenci wygłoszą referaty, a dostawcy wyposażenia stacji kontroli pojazdów zorganizują wystawy i punkty informacyjne, a swoją obecnością zaszczycą przedstawiciele świata biznesu i polityki.

Odbędzie się również uroczysty bankiet z muzyką na żywo, a uczestnicy będą mieli możliwość bezpłatnego skorzystania z atrakcji hotelu (baseny jacuzzi zewnętrzne całoroczne, sauna).

Oprócz tego organizatorzy przygotowali:
– Wieczór rozrywki pod znakiem motoryzacji
– Wypoczynek w otoczeniu pięknego mazurskiego krajobrazu
– Możliwość przedłużenia pobytu na weekend z atrakcyjnym rabatem dla uczestników konferencji

Organizatorzy liczą, że oprócz szkoleniowego charakteru konferencji, będzie ona miejscem owocnych rozmów i dyskusji związanych z szerokim aspektem funkcjonowania stacji kontroli pojazdów i systemem badań technicznych w Polsce i w Europie.

Członkowie Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów jak co roku zaproszeni są na Zwyczajne Walne Zgromadzenie, które odbędzie się w ostatnim dniu konferencji, we czwartek 14 kwietnia.

Szczegółowy program konferencji i walnego zgromadzenia w załączniku. Więcej informacji na www.piskp.pl
 

Dowiedz się więcej

Szkolenia PISKP na przełomie września i października
Szkolenia PISKP na przełomie września i października

Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów organizuje na przełomie września i października 2011 roku kolejny cykl spotkań szkoleniowych dla przedstawicieli stacji kontroli pojazdów, a także starostw powiatowych. Program spotkań obejmuje zagadnienia: Omówienie najnowszego projektu ustawy „O dopuszczeniu pojazdów do ruchu drogowego” z dnia 23 maja 2011 roku. Omówienie najważniejszych zmian w przepisach wykonawczych w dziedzinie badań […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!