Wiarygodność Inter Cars potwierdzona certyfikatem

, 7 września 2016, 14:10

Inter Cars po raz kolejny uzyskał Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. To wyróżnienie potwierdza wysoki poziom rentowności i stabilności firmy.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to wyróżnienie, które otrzymują tylko te firmy, które spełniają ściśle określone kryteria. Warto podkreślić, że w tym gronie znajduje się tylko 1% przedsiębiorstw na rynku. Wyróżnieni to firmy, których dane finansowe gwarantują wysoki poziom rentowności, a także zdolności i płynności finansowej. Ważny jest również fakt, że ich poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.

Przed przyznaniem certyfikatu Bisnode Polska, międzynarodowa wywiadownia gospodarcza, ocenia wiarygodność i stabilność firmy na podstawie: analizy moralności płatniczej według programu Bisnode International Payment Monitor, analizy wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych, a także największej w Polsce bazy relacyjnych powiązań korporacyjnych i osobowych.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej stanowi gwarancję, że dana firma jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązywać kontakty handlowe. Wyróżnienie to jest uznawane na całym świecie i przyczynia się zwiększenia atrakcyjności rynkowej przedsiębiorstwa.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!