Moto-Profil coraz wyżej na liście 2000 polskich przedsiębiorstw i eksporterów

, 23 października 2015, 10:48

Moto-Profil, właściciel marki ProfiAuto po raz kolejny zanotował awans na prestiżowej Liście 2000, którą rokrocznie opracowuje redakcja „Rzeczpospolitej”. W tej edycji jeden z największych dystrybutorów części i akcesoriów motoryzacyjnych awansował aż o 10 miejsc w głównym rankingu, zaznaczył także swoją pozycję w zestawieniach największych eksporterów w 2014 roku oraz firm o największej zmianie udziału eksportu w przychodach od 2011 roku.

Moto-Profil został sklasyfikowany przez redakcję „Rzeczpospolitej” na 187 miejscu w zestawieniu największych eksporterów oraz na 40 pozycji wśród firm o największej zmianie udziału eksportu w przychodach od 2011 roku. Wyniki firmy w 2014 roku pozwoliły na awans w głównym rankingu polskich przedsiębiorstw i eksporterów i dały jej 435 miejsce. To o 10 miejsc wyżej niż w roku ubiegłym i aż o 172 pozycje wyżej, niż w rankingu z 2013 roku.

– Tegoroczna pozycja firmy na liście „Rzeczpospolitej” oczywiście bardzo nas cieszy. Jeszcze bardziej jednak jesteśmy zadowoleni z faktu, że zestawienie rankingów z kilku ostatnich lat doskonale pokazuje, jak konsekwentna i owocna jest nasza strategia. Obecnie stawiamy przede wszystkim na wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i patrzymy już w przyszłość – mówi Piotr Tochowicz, prezes zarządu Moto-Profil sp. z o.o.

Lista 2000 polskich przedsiębiorstw i eksporterów to jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych zestawień biznesowych. Podczas jej tworzenia brano pod uwagę dane finansowe dotyczące 2014 roku i firmy, które osiągnęły co najmniej 100 mln przychodów.

Dowiedz się więcej

Konferencje Partnerów Moto-Profil i ProfiAuto
Konferencje Partnerów Moto-Profil i ProfiAuto

Główne tematy, jakie pojawiły się na tegorocznej Konferencji Partnerów Handlowych firmy Moto-Profil oraz konferencji należącej do niej marki ProfiAuto koncentrowały się wokół udoskonalenia mechanizmu współpracy między siecią i jej partnerami oraz wdrażania nowoczesnych pomysłów. Coroczna Konferencja Partnerów Handlowych firmy Moto-Profil oraz Konferencja ProfiAuto odbyła się 17 października br. W ramach tej drugiej, na spotkaniu w […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!