Pierwsze spotkanie cyklu TIP-TOPOL Tour 2015 – fotorelacja

, 9 września 2015, 11:47

W Ostródzie odbyło się spotkanie inaugurujące tegoroczny cykl TIP-TOPOL Tour. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z imprezy i poczytania o tym, co się działo.

Pierwsze spotkanie tegorocznego cyklu odbyło się 4 i 5 września w Ostródzie. Przed wejściem do hali targowej zaprezentowano podnośnik, dźwigający potężnego DAFa XF.

Dzięki dostępnej przestrzeni wystawowej, Tip-Topol mógł pokazać o wiele więcej sprzętu warsztatowego ze swojej oferty niż w poprzednich edycjach cyklu.

Z urządzeniami do geometrii można było zapoznać się także od strony praktycznej, dzięki odbywającym się szkoleniom produktowym.

Działanie urządzeń można było obserwować w "naturalnym środowisku pracy".

Tradycyjnie już na TIP-TOPOL Tour nie mogło zabraknąć ekspozycji produktów TEXA.

Nowością tej edycji jest zaproszenie przez organizatora do udziału w wydarzeniu zaprzyjaźnionych firm. Jednym z wystawców była firma Facom – producent narzędzi.

Swoje produkty pokazała też firma ATE, specjalizująca się w produkcji elementów układu hamulcowego.

Jednym z partnerów cyklu jest firma Orlen – producent oleju Platinum.

Karcher – jeden z partnerów imprezy – zaprezentował przydatne w każdym warsztacie odkurzacze i myjki.

Samochód Euromaster posłużył jako pojazd demonstracyjny dla urządzeń dostępnych w Tip-Topol.

Wystawienie w kilku miejscach w Polsce tak potężnych maszyn jak Invento TC 826 jest wyzwaniem logistycznym dla organizatora Touru.

Asortyment narzędzi Chicago Pneumatic to stała oferta dostępna w Tip-Topol

Zaprezentowano także produkty patronującej imprezie firmy Motip oraz zestaw do regeneracji reflektorów samochodowych.

Najwięcej emocji wzbudzał konkurs przekładkowy. Dwuosobowe zespoły rywalizowały w wymianie opon na czas.

Symulator jazdy to jedna z atrakcji dla uczestników imprezy. W tym roku wśród gości znaleźli się nie tylko stali klienci Tip-Topol. Zgłosić mogły się także osoby dotąd niezwiązane z firmą, ale potencjalnie zainteresowane jej ofertą.

TIP-TOPOL Tour to z założenia cykl szkoleniowy. W Ostródzie wszystkie zorganizowane szkolenia cieszyły się zainteresowaniem gości. Prowadzili je oddelegowani przez Tip-Topol eksperci.

Barbara Świetlik-Wieczorek, Dyrektor Rozwoju Sprzedaży i Marketingu w firmie Tip-Topol poprowadziła część oficjalną spotkania w Ostródzie. Gości powitał Piotr Borucki, Prezes Zarządu firmy.

Zwycięzcy konkursu przekładkowego w Ostródzie otrzymali upominki oraz bilet do wielkiego finału, w którym zawalczą o nagrody warte kilkadziesiąt tysięcy złotych.

W Ostródzie frekwencja dopisała, przybyło ponad 400 gości. Organizator liczy na równie duże zainteresowanie kolejnymi spotkaniami z cyklu.

Następne spotkanie z cyklu TIP-TOPOL Tour odbędzie się już w najbliższy weekend: 11-12 września w Hali EXPO Silesia w Sosnowcu. Więcej informacji o szczegółach wydarzenia już wkrótce na łamach naszego portalu.

Dowiedz się więcej

Strefy produktowe TIP-TOPOL Tour 2015
Strefy produktowe TIP-TOPOL Tour 2015

Pozostało już tylko kilka dni do pierwszego spotkania z cyklu TIP-TOPOL Tour 2015. Organizator imprezy postanowił uchylić rąbka tajemnicy i zaprezentował listę stref oraz maszyn, które pojawią się w tegorocznej edycji Touru. Konkursy, licytacje, 23 strefy produktowe i pokazy pracy ponad 55 maszyn to tylko niektóre atrakcje pierwszych spotkań w ramach TIP-TOPOL Tour 2015, które […]

Wielki powrót TIP-TOPOL Tour – wywiad z Barbarą Świetlik-Wieczorek
Wielki powrót TIP-TOPOL Tour – wywiad z Barbarą Świetlik-Wieczorek

Jesienią bieżącego roku, po dwóch latach nieobecności powróci TIP-TOPOL Tour – impreza szkoleniowa organizowana przez firmę TIP-TOPOL. Wydarzenie wraca w nowej formule, a w programie nie brakuje niespodzianek. O szczegóły zapytaliśmy Barbarę Świetlik-Wieczorek, Dyrektor Rozwoju Sprzedaży i Marketingu TIP-TOPOL. TIP-TOPOL Tour po raz pierwszy odbył się w 2010 r. Była to wówczas niewielka impreza szkoleniowa […]

Jesienna oferta wyposażenia warsztatów w Tip-Topol
Jesienna oferta wyposażenia warsztatów w Tip-Topol

Tip-Topol zaprezentował ofertę wyposażenia warsztatów na jesienny sezon 2015 roku, połączoną z promocją materiałów i urządzeń. Jesienna oferta obejmuje ponad 1100 produktów, m.in. szerokie spektrum maszyn i urządzeń, a także materiałów eksploatacyjnych pomocnych przy sezonowej zmianie opon. Oprócz licznych promocji dystrybutor poleca również nowości, a wśród nich m.in.: wyważarka Invento VB500 montażownica ciężarowa firmy Butler […]

TIP TOPOL TOUR gościł w Sosnowcu
TIP TOPOL TOUR gościł w Sosnowcu

Ponad 500 gości odwiedziło centrum targowe Expo Silesia w Sosnowcu, by wziąć udział w drugim spotkaniu tegorocznego cyklu TIP TOPOL TOUR. Dwie ciężarówki pełne maszyn i urządzeń z oferty Tip-Topol, nie przemierzały drogi na darmo. Klienci aktywnie brali udział w ich pokazach i nie dali odpocząć ekspertom firmy. W licznych konkursach rozdano wiele atrakcyjnych nagród, […]

TIP-TOPOL TOUR 2015 w Warszawie – relacja
TIP-TOPOL TOUR 2015 w Warszawie – relacja

Warszawa to już trzeci przystanek cyklu TIP-TOPOL Tour. Klienci firmy Tip-Topol oraz osoby zainteresowane jej ofertą z województwa mazowieckiego i okolic, spotkali się w hali EXPO XXI. Zabawa i interesy Firma TIP-TOPOL, organizując tegoroczny Tour postanowiła spełnić oczekiwania klientów. Przy okazji udziału w poprzedniej edycji cyklu, każdy z uczestników otrzymał ankietę, na której mógł wypowiedzieć […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

moto doktor, 9 września 2015, 15:23 0 0

mogli przynajmniej ściągnąć jakis tłum statystów do zdjęć - wieje nudą to i ludzi nie ma

Odpowiedz

p, 11 września 2015, 14:36 0 0

08/15 to samo od nowa....

Odpowiedz