Wygraj zaproszenia na Jubileuszowy Koncert Inter Cars!

, 18 sierpnia 2015, 10:28

W puli naszego konkursu znajduje się 5 podwójnych zaproszeń na Jubileuszowy Koncert Inter Cars SA, na którym wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, a także znany na całym świecie zespół Roxette. Aby mieć szansę na wzięcie udziału w tym wydarzeniu, wystarczy odpowiedzieć poprawnie na kilka pytań.

 

Jubileuszowy Koncert z okazji 25-lecia Inter Cars odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie, w  sobotę 19 września 2015 r. Zagrają m.in. Ewa Farna, Bajm, Mrozu, Afromental, Kombii, Boys oraz zespół Roxette. Szczegóły wydarzenia w artykule. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć poprawnie na pytania:

1. Obchody jubileuszu 25-lecia Inter Cars potrwają trzy dni (18-20 września). Będą one połączone z Targami części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów. Gdzie odbyły się pierwsze targi Inter Cars?

a) Modlin

b) Czosnów

c) Bemowo

2. W czasie święta Inter Cars, płyta Stadionu Narodowego zostanie podzielona na specjalne strefy, w których organizatorzy przygotują różnorodne atrakcje dla zwiedzających. Ciekawostką będzie Strefa Sportowa, w której będzie można spróbować swoich sił w konkurencjach zręcznościowych. Gości będą bawić znani polscy sportowcy, a wśród nich?

a) Radosław Majdan, Artur Siódmiak, Dorota Świeniewicz

b) Jakub Wawrzyniak i Jacek Krzynówek

c) Tomasz Adamek i Andrzej Gołota

3. Jedną z atrakcji przygotowanych przez Inter Cars na Stadionie Narodowym będzie także Strefa Moto. Wśród zaproszonych kierowców zawodowych znajdą się m.in.?

a) Adam Małysz i Piotr Żyła

b) Bartek Ostałowski i Grzegorz Staszewski

c) Robert Kubica i Lewis Hamilton

4. Gwiazdą jubileuszowego koncertu Inter Cars będzie grupa Roxette. Grający muzykę popową i rockową duet święcił tryumfy na listach przebojów całego świata. Z jakiego kraju pochodzą założyciele zespołu?

a) z USA

b) z Wielkiej Brytanii

c) ze Szwecji

 

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres email: konkurs@motofocus.pl
Nagrody zdobędą 20., 30., 40., 50. i 60. osoba, która prześle prawidłowe odpowiedzi.
Pod uwagę będą brane tylko wiadomości zawierające imię, nazwisko i adres korespondencyjny autora. Każdy może przesłać tylko jedną wiadomość email.

Nagrodami w konkursie są podwójne zaproszenia na Koncert Jubileuszowy Inter Cars.

Konkurs trwa od 20 do 27 sierpnia 2015 r.

 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 21 sierpnia 2015, 19:46 0 0

1)C
2)A
2)B
4)C
Moja wizja :)

Odpowiedz