Wygraj zaproszenia na Jubileuszowy Koncert Inter Cars!

, 18 sierpnia 2015, 10:28

W puli naszego konkursu znajduje się 5 podwójnych zaproszeń na Jubileuszowy Koncert Inter Cars SA, na którym wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, a także znany na całym świecie zespół Roxette. Aby mieć szansę na wzięcie udziału w tym wydarzeniu, wystarczy odpowiedzieć poprawnie na kilka pytań.

 

Jubileuszowy Koncert z okazji 25-lecia Inter Cars odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie, w  sobotę 19 września 2015 r. Zagrają m.in. Ewa Farna, Bajm, Mrozu, Afromental, Kombii, Boys oraz zespół Roxette. Szczegóły wydarzenia w artykule. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć poprawnie na pytania:

1. Obchody jubileuszu 25-lecia Inter Cars potrwają trzy dni (18-20 września). Będą one połączone z Targami części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów. Gdzie odbyły się pierwsze targi Inter Cars?

a) Modlin

b) Czosnów

c) Bemowo

2. W czasie święta Inter Cars, płyta Stadionu Narodowego zostanie podzielona na specjalne strefy, w których organizatorzy przygotują różnorodne atrakcje dla zwiedzających. Ciekawostką będzie Strefa Sportowa, w której będzie można spróbować swoich sił w konkurencjach zręcznościowych. Gości będą bawić znani polscy sportowcy, a wśród nich?

a) Radosław Majdan, Artur Siódmiak, Dorota Świeniewicz

b) Jakub Wawrzyniak i Jacek Krzynówek

c) Tomasz Adamek i Andrzej Gołota

3. Jedną z atrakcji przygotowanych przez Inter Cars na Stadionie Narodowym będzie także Strefa Moto. Wśród zaproszonych kierowców zawodowych znajdą się m.in.?

a) Adam Małysz i Piotr Żyła

b) Bartek Ostałowski i Grzegorz Staszewski

c) Robert Kubica i Lewis Hamilton

4. Gwiazdą jubileuszowego koncertu Inter Cars będzie grupa Roxette. Grający muzykę popową i rockową duet święcił tryumfy na listach przebojów całego świata. Z jakiego kraju pochodzą założyciele zespołu?

a) z USA

b) z Wielkiej Brytanii

c) ze Szwecji

 

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres email: konkurs@motofocus.pl
Nagrody zdobędą 20., 30., 40., 50. i 60. osoba, która prześle prawidłowe odpowiedzi.
Pod uwagę będą brane tylko wiadomości zawierające imię, nazwisko i adres korespondencyjny autora. Każdy może przesłać tylko jedną wiadomość email.

Nagrodami w konkursie są podwójne zaproszenia na Koncert Jubileuszowy Inter Cars.

Konkurs trwa od 20 do 27 sierpnia 2015 r.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 21 sierpnia 2015, 19:46 0 0

1)C
2)A
2)B
4)C
Moja wizja :)

Odpowiedz