Delphi wśród najlepszych dostawców Grupy Volkswagen

, 5 sierpnia 2015, 13:09

Firma Delphi została wyróżniona nagrodą Volkswagen Group Award w kategorii „Global Champion” za modularny system informacji i rozrywki nowej generacji.

Delphi było jednym z kilku wiodących dostawców uhonorowanych przez Grupę Volkswagen za ogólne działania biznesowe. Wszyscy laureaci zostali nagrodzeni za doskonałość, wiedzę i doświadczenie wykorzystywane w rozwoju produktów, za jakość oferowanych produktów, konkurencyjność i za zarządzanie projektami.
Nagrody zostały wręczone przez profesora doktora Martina Winterkorna, Prezesa Rady Zarządzającej Volkswagen Aktiengesellschaft, i doktora Francisco Javiera Garcię Sanza, Członka Rady Zarządzającej Volkswagen AG, odpowiedzialnego za zaopatrzenie.

W uroczystości wzięli także udział członkowie Rady Zarządzającej Grupy VW Group oraz dyrektorzy zarządzający i zespól ds. zakupów odpowiedzialny za wszystkie marki i wszystkie pozyskiwane komponenty.

W roku 2013, firma Delphi zdobyła nagrodę ‘Global Champion’ za swój system diesel common rail.
 

Dowiedz się więcej

Nowe technologie Delphi na targach IAA we Frankfurcie
Nowe technologie Delphi na targach IAA we Frankfurcie

Podczas salonu IAA firma Delphi zaprezentuje technologie wykorzystywane jako elementy składowe, z których budowane są systemy autonomicznej jazdy samochodem i systemy zapewniające łączność. Delphi zademonstruje dwa zbiegające się trendy, torujące drogę do autonomicznej jazdy: aktywne bezpieczeństwo i łączność Na zbliżającym się salonie samochodowym IAA we Frankfurcie, firma Delphi Automotive PLC zaprezentuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie systemów […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Wodzu, 6 sierpnia 2015, 8:11 0 0

Fajnie , Tylko może ktoś powie jak słabe są te systemy ? może tanie ale kosztowne w naprawach :)

Odpowiedz