Kto zostanie Ekspertem Flotowym?

, 27 lipca 2015, 8:59

Już wkrótce półfinał konkursu Ekspert Flotowy. Do końca lipca fleet managerowie będą zmagać się z rozwiązywaniem testów online, które sprawdzają ich wiedzę. Do rozwiązania uczestnicy mają 6 testów, a w nich wszystkich muszą udzielić odpowiedzi na 145 pytań.

W trakcie trwania projektu fleet managerowie mieli okazję wziąć udział w 3 merytorycznych szkoleniach. Dla uczestników były one szansą na wnikliwe poznanie teorii oraz analizę praktyczną. W tym roku managerowie car parków biorący udział w projekcie mieli okazję partycypować w debacie na temat ubezpieczeń oraz odszkodowań. Taka forma dyskusji była nowością w projekcie Ekspert Flotowy, jednak już wiadomo, że wejdzie na stałe do programu.

Na zwycięzców konkursu czekają wypady na weekend w SPA dla 2 osób, pakiety multimedialne oraz szkolenia ze Skoda Szkoła Auto dla firmy. Już za kilka dni organizatorzy ujawnią zadanie, które będzie polegać na przygotowaniu indywidualnego projektu. Zadecyduje ono, kto ostatecznie powalczy o najwyższą stawkę w finale Eksperta Flotowego.

Dowiedz się więcej

,,Oszczędności klientów sięgają 35-40% dotychczasowych kosztów” – wywiad z Adamem Kapek z firmy Moto Flota
,,Oszczędności klientów sięgają 35-40% dotychczasowych kosztów” – wywiad z Adamem Kapek z firmy Moto Flota

Moto Flota jest częścią spółki Moto-Profil. Oferuje przedsiębiorcom pomoc w zarządzaniu flotą samochodową. Firma wyróżnia się na tle konkurencji między innymi proponując redukcję kosztów, którą gwarantuje korzystanie z sieci warsztatów niezależnych. Na nasze pytania odpowiedział Adam Kapek, Prezes Zarządu Moto Floty. Co wyróżnia ofertę Moto Floty na tle konkurencji? Innowacyjność, bezpieczeństwo, redukcja kosztów i wygoda. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!