Inter Cars wiarygodnym kontrahentem

, 20 lipca 2015, 12:23

Firma Inter Cars SA po raz kolejny otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Jest on nadawany przez wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet Poland. Do grona uhonorowanych mogą należeć wyłącznie firmy o najwyższej stabilności wystawianej według D&B Poland.

Na rynku coraz większą wartość zyskują kontrahenci, których dane finansowe dają gwarancję wysokiego poziomu płynności. Do grona takich firm zalicza się Inter Cars SA. Jak zapewnia wywiadownia gospodarcza, która przyznaje certyfikat, wyróżnione nim firmy są rentowne oraz posiadają płynność finansową. Ocena wiarygodności i stabilności firmy, przygotowywana przez analityków D&B, wystawiana jest na podstawie:

  • analizy moralności płatniczej według programu DunTrade
  • analizy wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych
  • największej w Polsce bazie relacyjnej powiązań korporacyjnych i osobowych.
     

Otrzymanie Certyfikatu to prestiżowe wyróżnienie, które zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej daje gwarancję, że jego właściciel jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązywać kontakty handlowe.

Wyróżnienie przyznawane przez Dun & Bradstreet Poland, honorowane jest na całym świecie i przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności rynkowej firmy. Dun & Bradstreet Poland jest specjalistą w sporządzaniu raportów handlowych na temat firm na całym świecie.

Dowiedz się więcej

Pod koniec lipca ruszy dystrybucja zaproszeń na Targi Inter Cars
Pod koniec lipca ruszy dystrybucja zaproszeń na Targi Inter Cars

Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars odbędą się w tym roku w dniach 18-20 września na Stadionie Narodowym w Warszawie. Do wstępu upoważnia Zaproszenie Targowe. Zaproszenia Targowe będą dostępne we wszystkich filiach firmy Inter Cars SA oraz u przedstawicieli handlowych pod koniec lipca. Zapraszamy klientów Inter Cars do kontaktu ze swoją filią. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!