IV-ta Konferencja Valeo Service Eastern Europe

, 29 kwietnia 2015, 15:27

W miniony piątek, 24 kwietnia 2015 r. odbyła się IV-ta Konferencja Valeo Service Eastern Europe pod hasłem „Nowe perspektywy VALEO”.

Dla ponad 50 zaproszonych gości, wśród których znaleźli się przedstawiciele kluczowych firm dystrybucyjnych w Polsce, była to okazja do podsumowania działań Valeo w zakresie rozwoju nowych produktów w 2014 roku i jednocześnie zapoznania się z nowymi projektami roku bieżącego.

Rok 2014 był ważnym okresem dla firmy Valeo Service Eastern Europe. Obszar działalności powiększył się o pięć kolejnych krajów: Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia i Bułgaria. Obecnie firma ma pod swoimi skrzydłami 12 krajów Europy Środkowo – Wschodniej.

Oprócz rozwoju geograficznego Valeo konsekwentnie rozwija swoją ofertę dla rynku aftermarket, która w 2014 r. została wzbogacona o ponad 3 500 nowych numerów referencji. W ubiegłym roku nowe produkty stanowiły ponad 12 proc. całego obrotu firmy.

W roku 2015 oferta powiększy się m.in. o nowe wycieraczki Valeo First Hybrid, rozruszniki ReStart, alternatory i-StARS oraz zestawy rozrządu z  pompą wody. Coraz większą popularność zdobywają filtry kabinowe ClimFilter Supreme z polifenolem, które są optymalnym rozwiązaniem dla alergików. Jest to jedyny filtr na rynku z udokumentowaną skutecznością w walce z alergenami potwierdzoną certyfikacją dwóch niezależnych labolatoriów. Ostatnie testy przeprowadzone w warunkach naturalnych pod egidą RNSA potwierdzają 95% skuteczność w neutralizacji alergenów (certyfikacja 2015r.).

Nowości obejmą również kolejne zestawy sprzęgieł do samochodów ciężarowych wyposażonych w jednostki napędowe spełniające normy Euro 6.


Spotkanie było też okazją do wręczenia wyróżnień dla Dystrybutorów za wkład w promowanie nowego asortymentu Valeo w 2014 r.

Dowiedz się więcej

Filtry Valeo ClimFilter Supreme dla lepszej jakości powietrza
Filtry Valeo ClimFilter Supreme dla lepszej jakości powietrza

Pierwotnym przeznaczeniem filtrów kabinowych była ochrona układu klimatyzacji przed zanieczyszczeniami. Obecnie pomagają one również poprawiać jakość powietrza wewnątrz pojazdu. By była ona jak najlepsza, firma Valeo opracowała filtr ClimFilter Supreme. Filtry kabinowe to element wyposażenia, który pojawił się w samochodach produkowanych pod koniec XX w. Początkowo stosowano je głównie w pojazdach wyposażonych w klimatyzację. Miały […]

Alternatory i rozruszniki Valeo do pojazdów starszych niż 10 lat
Alternatory i rozruszniki Valeo do pojazdów starszych niż 10 lat

Valeo Classic to linia rozruszników i alternatorów do najpopularniejszych modeli pojazdów w wieku ponad 10 lat. Obejmuje ponad 160 referencji i pokrywa siedem na dziesięć takich pojazdów poruszających się po polskich drogach. Atutem oferty ma być relacja „cena – jakość”, stworzono ją z myślą o właścicielach samochodów, których wartość rynkowa pojazdów jest niższa. Polscy kierowcy […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!