Martex w grupie zakupowej TEMOT International

, 6 marca 2015, 15:37

Polski dystrybutor części do pojazdów ciężarowych – Martex dołączył do grona firm zrzeszonych w grupie zakupowej TEMOT International.

TEMOT to jedna z największych grup zakupowych na świecie. Istnieje od 1994 roku. Jej siedziba znajduje się w Niemczech. Obecnie Temot zrzesza 50 akcjonariuszy reprezentujących 50 krajów z 4 kontynentów.

Przynależność Martex do TEMOT ma dać firmie możliwość wejścia na nowe, nieobsługiwane dotychczas rynki. Dystrybutor części do pojazdów ciężarowych liczy także na nawiązanie współpracy handlowej z pozostałymi członkami stowarzyszenia oraz lepsze warunki współpracy z producentami i dostawcami części.

„Współpraca z TEMOT to zobowiązanie dla Martex do utrzymania poziomu dynamicznego rozwoju, rynkowej konkurencyjności w działaniu, tworzenia nowych struktur do skutecznego wspierania swoich partnerów handlowych." – czytamy w komunikacie Martex.

Martex zasilił szeregi TEMOTu z dniem 1 marca 2015 r.

W styczniu poinformowaliśmy o dołączeniu innego polskiego dystrybutora części do pojazdów ciężarowych – firmy Autos – do nowo utworzonej grupy zakupowej Nexus Automotive.

Dowiedz się więcej

Autos w grupie Nexus Automotive
Autos w grupie Nexus Automotive

Polski dystrybutor części do pojazdów ciężarowych – Autos Sp. z o.o., wstąpił w szeregi nowej międzynarodowej grupy zakupowej Nexus Automotive International. Nexus Automotive Internationa poinformował, że firma Autos Sp. z o.o. dołączyła do organizacji 1 stycznia 2015 r. Autos Sp. z o.o. jest jednym z największych dystrybutorów części zamiennych do samochodów ciężarowych, przyczep, naczep i […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

spyke, 6 marca 2015, 19:59 0 0

pogratulować Martexowi!

Odpowiedz

Anonim, 16 czerwca 2015, 22:06 0 0

globalizacja i wyzysk biedaków!

Odpowiedz