Oprogramowanie dla warsztatu – korzystasz? Sondaż.

, 12 listopada 2014, 10:12

Historię napraw samochodów klientów trzymasz w głowie czy może posiłkujesz się programem komputerowym? Czas napraw szacujesz „na oko” z doświadczenia, czy korzystasz z podpowiedzi? Odpowiedz i sprawdź jak radzą sobie inni!

{uri:/ankietka/35}

Masz coś do dodania? Napisz komentarz.

Wyniki sondażu niebawem. Zapisz się na newsletter, lub polub nas na Facebooku, aby nic Cię nie ominęło.

Dowiedz się więcej

Sprawdź swój komputer na tle innych warsztatów!
Sprawdź swój komputer na tle innych warsztatów!

Bez instalowania i pobierania, samodzielnie sprawdź szybkość łącza internetowego i wydajność procesora. Porównaj wyniki z innymi. Przeprowadź test swojego komputera  

Jak dużo części z logo producenta samochodu montujesz?
Jak dużo części z logo producenta samochodu montujesz?

W naszym sondażu tym razem pytamy o to, jaki procent części, montowanych przez warsztaty to części z logo producentów samochodów. {uri:/ankietka/36}

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 13 listopada 2014, 12:26 0 0

Nowoczesny serwis niestety nie jest w stanie serwisować nowoczesnych samochodów z pomocą przedstawionych wyżej "specjalistycznych programów serwisowych'.
My używamy specjalistycznych programów, oraz tylko jeden fabryczny program serwisowy.
VIN dekodera nie używamy, nie obsługujemy wszystkich marek, bo jest to niemożliwe, natomiast te które obsługujemy zapewniają nam to nasze programy i program serwisowy.

Odpowiedz