KOTRA zaprasza na targi Global TransporTech

, 19 lutego 2014, 10:34

Organizacja KOTRA – Korea Business Center, zaprasza polskich przedsiębiorców na targi Global TransporTech, które odbędą się w Busan, w Korei Południowej. Wszyscy zainteresowani będą mogli przeprowadzić tam rozmowy biznesowe na temat współpracy z firmami koreańskimi z branży motoryzacyjnej.

Koreańskie targi części

Targi Global TransporTech odbędą się w dniach 29-30 maja 2014 r. w Busan, w Korei Południowej. Organizacja KOTRA, w imieniu Sekcji Handlowej Ambasady Republiki Korei Południowej zaprasza do udziału w targach polskich przedsiębiorców, zainteresowanych importem części z Korei oraz eksportem produktów do Korei. Eksporterzy, którzy zdecydują się na wystawę swoich produktów, mogą liczyć na darmowy wynajem stoiska. KOTRA oferuje także przedsiębiorcom zwrot części kosztów podróży i zakwaterowania w Busan.

Przedmiotem targów będą:

  • części samochodowe, 
  • części do pojazdów dostawczych,
  • części do samolotów,
  • części do okrętów i statków;
  • części do pociągów,
  • ciężki sprzęt i maszyny rolnicze

 

W sprawach uczestnictwa w targach należy kontaktować się z biurem KOTRA w Polsce. Wszystkie niezbędne w tym celu informacje są dostępne w załączonym dokumencie.

Dowiedz się więcej

Spotkania biznesowe z firmami z Korei
Spotkania biznesowe z firmami z Korei

Organizacja KOTRA – Korea Business Center, zaprasza na spotkania z firmami koreańskimi z branży motoryzacyjnej, które poszukują klientów zainteresowanych szeroko pojętą współpracą. Zrób biznes z Koreą Spotkania są bezpłatne i mogą odbywać się po polsku lub angielsku (organizator zapewnia tłumacza). Mają charakter indywidualny i umawiane są na konkretną godzinę, którą można wykorzystać do rozmów jeden […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!