Zmiany w polskiej Koalicji Na Rzecz Autogazu

, 14 listopada 2013, 9:22

Organizacja ,,Koalicja Na Rzecz Autogazu” ma nowe logo oraz stronę internetową. Zaszły także zmiany na stanowisku Pełnomocnika Zarządu Związku.

Nowe cele Koalicji Na Rzecz Autogazu

Nowe logo KNRANowa strona internetowa organizacji dostępna jest pod adresem www.knra.pl. Odświeżenie wizerunku Koalicji zbiega się z faktem zmiany na stanowisku Pełnomocnika Zarządu Związku. Został nim Robert Łapiński, organizator m. in. corocznych Międzynarodowych Targów GasShow.

Zmiany są konsekwencją celów wytyczonych Organizacji na najbliższe miesiące. Są nimi przede wszystkim intensywna promocja paliw gazowych LPG i CNG jako tanich i ekologicznych źródeł zasilania pojazdów, nawiązanie współpracy z europejskimi organizacjami wspierającymi oraz zwiększenie liczby członków Koalicji. Niezmiennie istotnym punktem pozostaje stałe monitorowanie poczynań rządu i parlamentu związanych z branżą autogazu oraz udział w działaniach legislacyjnych.

Robert Łapiński, nowy Pełnomocnik Zarządu KNRA, powiedział:

– „Nawet najlepszy produkt nie ma dziś większych szans na sukces, jeśli jest pozbawiony skutecznego marketingu. Dotyczy to również oferty pojazdów zasilanych paliwami gazowymi, która poza reklamą wymaga skutecznej komunikacji zalet płynących z użytkowania systemów gazowych, a także konsekwentnego prostowania wciąż funkcjonujących w naszych kraju błędnych stereotypów na temat LPG.”

KNRA-ZP jest branżową organizacją zrzeszającą pracodawców prowadzących działalność gospodarczą w zakresie produkcji, handlu i usług związanych z instalacjami przystosowującymi pojazdy do zasilania gazowego oraz pracodawców prowadzących działalność wiążącą się z produkcją, dystrybucją i rozlewem gazów skroplonych i sprężonych określanych symbolami LPG, CNG oraz LNG.

Dowiedz się więcej

Kierowcy sami zatankują LPG jeszcze przed końcem 2013 r.
Kierowcy sami zatankują LPG jeszcze przed końcem 2013 r.

Dzięki wprowadzeniu samoobsługi tankowanie będzie szybsze, a stacje będą mogły zaoszczędzić nawet 300 mln zł, głównie na szkoleniach dla pracowników. Według planów Ministerstwa, kierowcy posiadający samochody z instalacją gazową będą mogli tankować to paliwo sami, jeszcze w 2013 r. Zmiany w tankowaniu gazu LPG Zdaniem Leszka Wieciecha, prezesa Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego, by umożliwić […]

Korki i adaptery LPG w ofercie Gates
Korki i adaptery LPG w ofercie Gates

Gates rozszerzył swój asortyment o korki i adaptery do pojazdów zasilanych LPG. Gates odpowiada na popularność LPG Coraz więcej osób wybiera pojazdy zasilane LPG. Korzysta na tym środowisko, ponieważ emisja spalin w samochodach LPG jest niższa niż w przypadku aut z napędem benzynowym. W Europie LPG sprzedawane jest przez sieć ponad 20 tysięcy stacji. Zbiornik […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!