Nowy Członek Zarządu Inter Cars SA

, 17 lipca 2013, 11:05

Inter Cars S.A. poinformował, że Rada Nadzorcza Spółki powołała do składu Zarządu Wojciecha Twaroga. Będzie on odpowiedzialny za obszar sprzedaży.

Zmiany w Zarządzie Inter Cars SA

Wojciech Twaróg, jest absolwentem Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach (dawniej Wyższa Szkoła Pedagogiczna) gdzie ukończył studia na kierunku Fizyka. Od początku swojej kariery zawodowej jest związany z niezależnym rynkiem części i usług motoryzacyjnych. W latach 1996-2006 pracował w JC Auto S.C. – Jadwiga Turbiarz, u największego dystrybutora JC Auto S.A. jako Dyrektor Zarządzający. Następnie w roku 2006 w wyniku przejęcia przez JC Auto S.A. dotychczasowego pracodawcy objął stanowisko Kierownika Sprzedaży w grupie JC Auto S.A. W wyniku kolejnej fuzji w roku 2008 pomiędzy JC Auto S.A. i Inter Cars S.A., Wojciech Twaróg objął stanowisko kierownika rynku samochodów osobowych, by w roku 2011 awansować na odpowiedzialnego za cały obszar sprzedaży krajowej rynku samochodów osobowych w randze Dyrektora, którą piastuje do dziś.

Wojciech Twaróg prowadzi działalność gospodarczą pod firmą Geco-Wojciech Twaróg, która to działalność nie jest konkurencyjna w stosunku do Inter Cars S.A.

 

Dowiedz się więcej

Wyniki sprzedaży grupy Inter Cars w czerwcu
Wyniki sprzedaży grupy Inter Cars w czerwcu

Firma Inter Cars S.A. opublikowała swoje wyniki sprzedażowe za miesiąc czerwiec. Zarówno na rynku polskim jak i za granicą dystrybutorowi udało się wypracować dwucyfrowe wzrosty sprzedaży. Łączny przychód ze sprzedaży całej grupy Inter Cars w czerwcu 2013 r. wyniósł 263,9 mln zł, co jest wynikiem o 18,4% lepszym niż w analogicznym okresie roku poprzedniego. Sprzedaż […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 19 lipca 2013, 13:45 0 0

Wojtku gratulacje p.matuszewski

Odpowiedz

Anonim, 21 lipca 2013, 8:31 0 0

[komentarz usunięty] naruszenie regulaminu

Odpowiedz

Anonim, 29 lipca 2013, 9:08 0 0

Wojtek , Gratulacje
Wielebny

Odpowiedz