Promocje produktów Bosch w Auto-Land

, 30 stycznia 2013, 12:54

Zakupy produktów Bosch w sieci Auto-Land wiążą się teraz z możliwością otrzymania nagród w ramach trzech nowych promocji.

Szafka żarówkowa Bosch

Zakup żarówek Bosch za kwotę 1 000 zł netto wiąże się z otrzymaniem w ramach gratisu szafki żarówkowej z wbudowanym testerem. Promocja BoschPromocja trwa od 1 lutego do 30 marca 2013 r. lub do wyczerpania zapasu nagród.

Czujnik ze statywem

Za zakup części hamulcowych Bosch za kwotę 6 000 zł netto klient otrzyma czujnik ze statywem do pomiaru bicia tarcz hamulcowych. Promocja trwa od 1 do 28 lutego 2013 r.

Premia dla członków programu BCiDS

Firma przygotowała także nagrody dla członków programu ,,Bosch Części i Diagnostyka Samochodowa". Mogą oni zdobyć bony rabatowe na zakup wyposażenia warsztatowego z oferty Auto Land. Bony o wartości od 500 do 1 500 zł otrzymają członkowie, którzy wygenerują największy procentowy przyrost zakupów Bosch w stosunku do planu zakupowego. Szczegóły promocji, która potrwa od 1 lutego do 30 kwietnia 2013 r., znajdują się na załączonej ulotce.

Dowiedz się więcej

Wygraj wyjazd na narty z Auto-Land
Wygraj wyjazd na narty z Auto-Land

Rozpoczęła się jesienna promocja Auto-Land skierowana do klientów hurtowych, w której brana pod uwagę jest wartość lub przyrosty zakupów, a do wygrania jest między innymi tygodniowy wyjazd szkoleniowy do Francji połączony wraz z nauką jazdy na nartach. W jesiennej w promocji Auto-Land można wygrać: Tygodniowy wyjazd do Chamonix, Francja połączony z nauką jazdy na nartach […]

Tester TRW za zakupy w Auto Land
Tester TRW za zakupy w Auto Land

Auto Land rozpoczyna nową promocję, w której za zakup produktów TRW będzie można otrzymać tester do badania płynu hamulcowego. Promocja TRW w Auto Land Promocja trwa od 1 lutego do 30 marca 2013 r. Klienci Auto Land, którzy przekroczą określony próg kwotowy za zakupy produktów TRW, otrzymają tester płynu hamulcowego YWB214 w cenie promocyjnej 1zł. […]

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 31 stycznia 2013, 8:25 0 0

czy redakcja MF została poinformowana, ze jest to akcja ogólnopolska dostępna u wszystkich dystrybutorów marki Bosch? z newsa wynika, ze to akcja AL, co nie jest prawdą...

Odpowiedz