Promocja produktów Filtron w Moto-Profilu

, 30 stycznia 2013, 11:06

W nowej promocji firmy Moto-Profil nagradzane są kumulowane zakupy produktów Filtron.

Karty przedpłacone za zakupy produktów Filtron

Moto-Profil promocjaPromocja trwa od 14 stycznia do 14 lutego 2013 r. Kumulowany zakup filtrów paliwowych marki Filtron w kwocie 3000 zł netto premiowany jest kartą przedpłaconą na kwotę 150 zł.

Szczegóły promocji można znaleźć na załączonej ulotce.

Dowiedz się więcej

Promocja Denso w Moto-Profilu
Promocja Denso w Moto-Profilu

Zakup produktów marki Denso za minimum 1200 zł w sieci Moto-Profil jest teraz premiowany nagrodą. Kombinezon za zakup produktów Denso Jednorazowy zakup produktów marki Denso za kwotę 1200 zł netto premiowany jest wysokiej jakości kombinezonem roboczym za 1 zł netto. Promocja trwa od 17 grudnia 2012 do 31 stycznia 2013 r.  

Amortyzatory Sachs w ofercie Moto-Profilu
Amortyzatory Sachs w ofercie Moto-Profilu

Oferta firmy Moto-Profil poszerzyła się o amortyzatory marki Sachs. W magazynie znajduje się już ponad tysiąc referencji tych produktów. Moto-Profil wprowadza do sprzedaży amortyzatory Sachs Amortyzatory Sachs produkowane są z najwyższej jakości materiałów i przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Są wysoce odporne na korozję i cechują się wysoką trwałością i niezawodnością. Nowoczesne amortyzatory Sachs dostosowują się […]

Pompy wody Dolz w ofercie Moto-Profilu
Pompy wody Dolz w ofercie Moto-Profilu

Moto-Profil poszerzył swoją ofertę o pompy wody firmy Dolz. Lista produktów hiszpańskiej firmy pokrywa 99% rynku samochodów marek europejskich i światowych. Produkty Dolz w Moto-Profilu Pompy wody Dolz są już dostępne w sieci Moto-Profil: Prefiks: DOL Grupa rabatowa: Dolz pompy wody   Firma Dolz produkuje rocznie ok. dwóch milionów pomp wody. W jej ofercie znajduje […]

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 31 stycznia 2013, 19:29 0 0

Chyba najtaniej można u nich dostać filtrona i jeszcze dodatkowo promocje ;)

Odpowiedz