Sezon na akumulatory w Inter Parts

, 12 września 2018, 15:06

Firma Inter Parts przygotowała ofertę promocyjną na akumulatory. Premiowane są zakupy wszystkich marek baterii, dostępnych w ofercie dystrybutora.

Z początkiem września uruchomiono promocję na akumulatory Voltaro i Bosch. Za ich zakupy Klienci Inter Parts zostaną nagrodzeni nagrodami rzeczowymi lub odbiorą dodatkowe sztuki baterii tej samej marki. Premiowane będę kumulowane zakupy.

W ofercie promocyjnej znalazły się również akumulatory Banner. Inter Parts zaproponował dwie równoległe akcje sprzedażowe na produkty austriackiego producenta: jedna przygotowana dla klientów hurtowych, a druga dla warsztatów. Kupujący mogą zdobyć karty rabatowe na zakupy w Inter Parts oraz dodatkowe akumulatory Banner. W przypadku akcji warsztatowej klienci będą premiowani za zakupy rękawicami roboczymi i ładowarkami Banner.

Więcej informacji na www.interparts.pl oraz www.ipterminal.pl

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Bobek, 13 września 2018, 6:44 1 -2

Amumulator banner to szmelc

Odpowiedz

mechanik, 18 września 2018, 13:15 1 0

@Bobek, te akumulatory Voltaro są niczego sobie, ja jestem z nich zadowolony

Odpowiedz

AK74, 21 września 2018, 0:20 0 0

Miałem w starej astrze Bannera 8 lat, już ją z nim kupiłem. Żadnych problemów, opel palił od strzała nawet na dużym mrozie. Do ostatniego dnia działał bez zarzutu, w dniu "śmierci" odmówił współpracy, nie dał się doładować, po prostu padł.

Odpowiedz

Adam, 21 września 2018, 9:54 0 -1

Miałem Aku Voltaro 7 lat w swoim Passacie B6, w tej cenie nic lepszego nie znalazłem. polecam mechanik.

Odpowiedz