Wymień dowolny tester na najnowsze rozwiązanie TEXA

, 16 lipca 2018, 15:00 do końca 7 dni

W związku z dużym zainteresowaniem Promocją Złomowania Dowolnego Testera, TEXA postanowiła przedłużyć akcję promocyjną do 30.09.2018 roku.

Wyjątkowa akcja złomowania urządzeń starej generacji dowolnego producenta daje możliwość każdemu warsztatowi zakupu najbardziej innowacyjnych rozwiązań diagnostycznych Texa dla środowiska samochodów osobowych i uzyskania bardzo wysokich rabatów, pod warunkiem zezłomowania starego urządzenia, niezależnie od tego czy nadal działa czy jest uszkodzony.

Oszczędności sięgające 2.000 zł już na etapie zakupu nowego sprzętu to nie wszystkie korzyści z przystąpienia do akcji.

Nieograniczona licencja na oprogramowanie, niewygasająca Autodata dostarczana na wyposażeniu urządzenia czy możliwość poszerzania oprogramowania o

kolejne środowiska to tylko niektóre korzyści. Wchodząc do świata diagnostyki TEXA warsztaty uzyskują także możliwość korzystania z profesjonalnej pomocy Call Center w zakresie użytkowania sprzętu oraz problemów diagnostycznych napotkanych w czasie napraw pojazdów.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Kolega, 16 lipca 2018, 20:14 4 0

Żakoś wymiata.

Odpowiedz

mr x & mr y, 17 lipca 2018, 12:48 1 0

Dobrze panowie zrobili, że odeszli. Został jeszcze Rafał jak długo Rafał?. Pozdrowienia Żak

Odpowiedz

Ph123, 16 lipca 2018, 20:15 3 -1

Brakuje go w Gordonie

Odpowiedz