Dwie nowe promocje w Auto Partner

, 11 maja 2018, 10:02 Promocja zakończona

W sieci Auto Partner SA ruszyły dwie nowe promocje skierowane do klientów dystrybutora, w których do wygrania są wartościowe nagrody.

W pierwszej promocji pt. „Porządnie wyhamuj, nagrody zaplanuj”, organizowanej wspólnie z Bosch, każdy klient, który wykona określony próg zakupowy na tarczach i klockach hamulcowych marki Bosch otrzyma wysokiej klasy nagrody – młoty udarowo-obrotowe, przenośne odkurzacze i torby narzędziowe marki Bosch. Promocja potrwa do 30 czerwca 2018 r. lub do wyczerpania zapasu nagród.

Druga promocja organizowana jest przez dział motocyklowy Auto Partner i nagrodzeni zostaną najlepsi klienci, którzy w trakcie jej trwania osiągną największy skumulowany obrót na całym asortymencie motocyklowym dostępnym w sprzedaży dystrybutora. Do wygrania są potrójne i podwójne bilety na Mistrzostwa Świata Superbike’ów – Superbike World Championship, które odbędą się w dniach 8-10 czerwca w Brnie. Promocja zakończy się 30 maja 2018 r.

Szczegóły obu promocji oraz pozostałe oferty promocyjne dostępne są na stronie dystrybutora www.autopartner.com/promocje

 

Komentarze

Brak komentarzy