Letnie promocje w Auto Partner

Redakcja, 23 maja 2017, 14:23 Promocja zakończona

Nowa promocja na części do klimatyzacji ruszyła w Auto Partner. Do wygrania vouchery na wycieczkę. Zakupy oleju są z kolei promowane w akcji Rozkręć się z Castrol.

NRF

Od dzisiaj w Auto Partner SA rusza wakacyjna promocja pt. „Poczuj klimat z NRF”. Nagrodzeni zostaną klienci, którzy w okresie trwania promocji, tj. od 23.05 do 31.07.2017 r., zrobią największy skumulowany obrót na produktach do klimatyzacji marki NRF.

Dla najlepszych do wygrania vouchery na wycieczkę w wybrane miejsce, a także lampy warsztatowe Philips do wykrywania nieszczelności w układzie klimatyzacji oraz kombinezony warsztatowe z logo MaXgear i NRF.

Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji znajdują się na stronie Auto Partner.

Castrol

23 maja 2017 roku Auto Partner SA razem z Castrol uruchomili nową promocję dla klientów dystrybutora pt. „Rozkręć się z Castrol”. Promocja trwać będzie nieco ponad dwa miesiące, tj. do końca lipca br. Za osiągnięcie jednego z czterech progów zakupowych na asortymencie marki Castrol klienci otrzymają cenne nagrody. Tym razem do wygrania będą ekspresy ciśnieniowe DeLonghi, Siemens oraz Krups, a także bony zakupowe Media Markt o różnej wartości.

Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji znajdują się na stronie www.auto-partner.pl/promocje

Komentarze

Brak komentarzy