Promocja VIP TO SKI – na narty z Auto Partner

Witold Hańczka, 15 listopada 2016, 8:57

Auto Partner SA uruchomił nową długoterminową akcję promocyjną – VIP TO SKI 2017. Jest to zimowa odsłona dobrze znanej promocji VIP TO TRIP, której finał – wyjazd szkoleniowy, zamiast na gorących plażach egzotycznych krajów, odbędzie się na ośnieżonych stokach austriackich Alp.

Promocja skierowana jest do wszystkich klientów Auto Partner SA i polega na realizacji określonych targetów zakupowych na konkretnych grupach produktowych. W trakcie czterech miesięcy  – od 1 listopada 2016 do 28 lutego 2017 roku – premiowane będą zakupy marek MaXgear, Bosch, Castrol, Continental ContiTech oraz Valeo. Każdy klient, który na tych markach osiągnie swój indywidualnie ustalony target zakupowy zostanie zaproszony na wyjazd narciarsko-szkoleniowy do Austrii. Wyjazd odbędzie się w marcu 2017 roku, a jego celem będzie samo serce Tyrolu – tętniący życiem Innsbruck. Noclegi zorganizowane będą w ekskluzywnym hotelu w centrum miasta, skąd codzienne zapewnione będą transfery na okoliczne stoki narciarskie. A tam – białe szaleństwo na doskonale przygotowanych trasach pod okiem profesjonalnych instruktorów narciarstwa. Nie zabraknie również cennych szkoleń technicznych i produktowych podczas wyjazdu, jak i innych atrakcji przewidzianych przez organizatora.

Dla wszystkich klientów Auto Partner SA została uruchomiona specjalna platforma viptoski.pl, gdzie będzie można zobaczyć swój indywidualnie określony target zakupowy, a także na bieżąco śledzić postępy w jego realizacji. Aby zalogować się na platformie należy użyć danych do logowania z platformy: promocje.auto-partner.pl.

By przystąpić do promocji VIP TO SKI 2017 wystarczy skontaktować się z najbliższym oddziałem Auto Partner SA, by uzyskać szczegółowe informacje na temat uczestnictwa.

Dowiedź się więcej

Wysyp promocji w Auto Partner SA
Wysyp promocji w Auto Partner SA

Razem z dostawcami, Auto Partner przygotował dla swoich klientów osiem różnorodnych akcji promocyjnych, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody. Wśród nich między innymi kurtki, softshelle, polary, narzędzia, środki do czyszczenia hamulców, ekspozytory na akumulatory oraz wiele innych. Klienci znajdą też dla siebie bony pieniężne do zrealizowania w sieci sprzedaży Auto Partner. Odnośniki do aktualnych […]

Ostatnie dni promocji Breck oraz NGK w firmie Auto-Partner
Ostatnie dni promocji Breck oraz NGK w firmie Auto-Partner

W promocjach trwających jeszcze przez kilka dni, można zdobyć przedpłacone karty paliwowe, polary, zestawy narzędzi, zegarki, torby i spodnie warsztatowe. Promocja NGK Skumulowany zakup świec marki NGK w okresie promocji w poniższych progach zakupowych premiowany następującymi nagrodami: 1000 zł netto – Karta paliwowa BP o wartości 50 zł 2000 zł netto – Polar z logo […]

Komentarze

Brak komentarzy