Inter Parts: 200 klientów rywalizuje dalej w Jubileum!

, 19 maja 2016, 13:51

W dniu 15 maja zakończył się pierwszy etap promocji Inter Parts pt. Jubileum. Jednocześnie swój start miało kilkanaście kolejnych akcji w ramach promocji jubileuszowej.

Za firmą Inter Parts pierwszy, czteromiesięczny okres promocji jubileuszowej. W tym czasie klienci, prócz rywalizacji w głównej akcji sprzedażowej mieli okazję zdobywać nagrody w promocjach etapowych: 20% normy, 40% normy i 60% normy. Dodatkowo każdy zalogowany klient, który wykonał minimalny zakup na kwotę 2000 zł netto otrzymał pamiątkowy kubek i zegar ścienny z limitowanej kolekcji na 25-lecie firmy Inter Parts.


Stu najlepszych klientów w okresie 15.01-15.05 już wkrótce otrzyma podwójne zaproszenia na Galę Zwycięzców, która odbędzie się w dniach 2-4.09.2016 w Hotelu Tiffi***** w Iławie. Natomiast pierwszych dwustu klientów ma dalej szansę na główną wygraną w II etapie, który ruszył 16. maja.


To nie oznacza, że dla pozostałych klientów promocja się skończyła. Również w poniedziałek (16.05) wystartowały kolejne promocje indywidualne dostawców, będących patronami akcji jubileuszowej. Promocje dostawców, jak również akcje: 80% normy i planowana 100% normy są dostępne także dla tych klientów Inter Parts, którzy nie uzyskali miejsca wśród 200 klientów po pierwszym etapie oraz klientów, którzy dopiero teraz dołączyli do Jubileum.


Szczegóły akcji oraz bieżące na stronie www.promocje.interparts.pl.

Dowiedz się więcej

Promocja w jubileuszowym stylu
Promocja w jubileuszowym stylu

Firma Inter Parts rozpoczęła jubileuszową akcję sprzedażową, związaną z obchodami 25-lecia działalności spółki. Akcja nazwana „Jubileum” jest kontynuacją corocznych multibrandowych akcji promocyjnych. Tym razem wśród premiowanych dostawców jest ponad 25 marek uznanych producentów części samochodowych. Akcja, w odróżnieniu od poprzednich multipromocji Inter Parts, podzielona została na etapy. Po pierwszym etapie, który kończy się 5 maja […]

Zimowe promocje Inter Parts
Zimowe promocje Inter Parts

Firma Inter Parts przygotowała na listopad szereg akcji sprzedażowych dla swoich klientów. Premiowane są jednorazowe lub skumulowane zakupy produktów znajdujących się w ofercie. Do zdobycia między innymi lampy do sprawdzania szczelności klimatyzacji, zestawy kluczy, odzież warsztatowa i wiele innych.   Nissens W promocji produktów marki Nissens, trwającej od 20 października do 20 listopada 2015, przewidziane […]

Komentarze

Brak komentarzy