Nowe promocje w programie lojalnościowym producenta części

, 15 marca 2016, 16:00

Program lojalnościowy Delphi Team Club umożliwia zbieranie punktów, które można później wymieniać na nagrody, w zamian za zakup produktów Delphi. W marcu program oferuje swoim uczestnikom trzy promocje. Członkowie klubu zauważą też odświeżoną szatę graficzną strony i poszerzony katalog nagród.

Promocje Delphi Team Club:

  • Mistrzowska promocja z replikami piłek Euro 2016
  • 2 x więcej punktów za zakup produktów Delphi oznaczonych jako produkt miesiąca
  • Extra punkty za nowości
     

Ponadto program Delphi Team Club uruchomił specjalną promocję, w której pomaga finansować zakup urządzeń diagnostycznych. Więcej szczegółów na stronie http://www.delphi-teamclub.pl/.

Nowe funkcjonalności w Delphi Team Club

Firma Delphi wprowadziła ostatnio nowe funkcjonalności do swojego programu Delphi Team Club. Dzięki temu jest on bardziej przyjazny w obsłudze dla użytkownika. Strona, dostępna w odświeżonej szacie graficznej, zawiera obecnie katalog nagród rozszerzony do ponad 200 pozycji – włączając karnety/bony, sprzęt RTV, sprzęt AGD, multimedia, narzędzia, produkty dla dzieci oraz produkty Delphi.

O Delphi Team Club

Program Delphi Team Club, uruchomiony w 2010 roku, ma na chwilę obecną ponad 6 500 zarejestrowanych użytkowników. Jest on skierowany do dystrybutorów hurtowych i stacji obsługi działających na polskim niezależnym rynku części zamiennych. Klienci kupujący produkty Delphi zbierają punkty, które kumulują się na ich indywidualnych kontach, zamieszczonych na oficjalnej stronie internetowej http://www.delphi-teamclub.pl/. Każde z kont jest dostępne za pośrednictwem loginu i hasła. Zebrane punkty mogą zostać w dowolnym momencie wymienione na atrakcyjne nagrody, między innymi telewizory i zestawy audio czy sprzęt AGD. Klienci chcący przystąpić do Delphi Team Club, zostaną poproszeni o wypełnienie formularza dostępnego na oficjalnej stronie internetowej Klubu. Na stronie znajdują się również wszystkie szczegóły dotyczące promocji.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 24 marca 2016, 19:27 0 0

A można wymienić na punkty IC PREMIA?

Odpowiedz