Bonus do zakupu czynnika chłodniczego

, 8 marca 2016, 9:50

Przez cały marzec (lub do czasu wyczerpania nagród) Fota nagradza klientów za zakupy czynnika chłodniczego KAGER R134A (12,5kg).

Przy jednorazowym zakupie:

  • 2 sztuk czynnika KAGER, klient otrzyma odświeżacz do klimatyzacji i nawiewów KAGER.
  • 4 sztuk czynnika KAGER, klient otrzyma olej do klimatyzacji PAG 46 KAGER.
  • 25 sztuk czynnika KAGER, klient otrzyma bezpłatny udział w szkoleniu z obsługi układów klimatyzacji (zgodnie z ustawą o F-GAZACH).

 

Dowiedz się więcej

Nowy HIT Foty
Nowy HIT Foty

W ramach promocji Fota HIT można kupić taniej zimowy płyn do spryskiwaczy Kager. Fota oferuje zimowy płyn do spryskiwaczy w wyjątkowo atrakcyjnej cenie: 7,99 zł netto/5l. Oferta obowiązuje od 29 lutego do 4 marca br.

Promocja na żarówki znanych marek
Promocja na żarówki znanych marek

W sieci sprzedaży Fota trwa promocja na żarówki marek PHILIPS, NARVA, BOSCH, BRIGHTEC. Klienci kupując jednorazowo pakiet żarówek o określonej wartości otrzymują szafkę na żarówki. Szczegóły na poniższej ulotce, na stronach dystrybutora oraz w oddziałach Fota. Promocja trwa od 25 lutego do 25 kwietnia 2016 r. (lub do wyczerpania zapasu nagród).

Nowa marka sprężyn zawieszenia dostępna w ofercie Fota SA
Nowa marka sprężyn zawieszenia dostępna w ofercie Fota SA

Fota poszerzyła swoją ofertę o sprężyny zawieszenia do samochodów osobowych i dostawczych marki APEX. Wszystkie nowe referencje widoczne są tak w katalogu elektronicznym Fota jak i katalogu on-line i posiadają krosy oraz numery OE na czołowych producentów tego asortymentu. Indeksy APEX w systemie sprzedaży Fota występują pod numerami: APXXXXX – (gdzie X – oznacza cyfrę). […]

Komentarze

Brak komentarzy