Promocja na żarówki znanych marek

, 25 lutego 2016, 8:57

W sieci sprzedaży Fota trwa promocja na żarówki marek PHILIPS, NARVA, BOSCH, BRIGHTEC.

Klienci kupując jednorazowo pakiet żarówek o określonej wartości otrzymują szafkę na żarówki. Szczegóły na poniższej ulotce, na stronach dystrybutora oraz w oddziałach Fota.

Promocja trwa od 25 lutego do 25 kwietnia 2016 r. (lub do wyczerpania zapasu nagród).

Dowiedz się więcej

Fota urządza wyprzedaż
Fota urządza wyprzedaż

W specjalnej ofercie wyprzedażowej Fota, klienci mogą znaleźć części z logo marek: BMW, DAF, FIAT, IVECO, MAN, MERCEDES, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, SCANIA, TOYOTA, VOLVO, VW. Pełna oferta wyprzedażowa dostępna jest: w katalogu INTEGRA FOTA: http://www.fota5.integra.com.pl/login/index.rails na stronie Fota.pl, po skorzystaniu z dedykowanej wyszukiwarki: http://www.fota.pl/oferta/akcje_marketingowe/oferta_wyprzedazowa/   Wybrane indexy można kupić taniej nawet o 50%.

Czynnik chłodniczy R134A w wyjątkowej cenie
Czynnik chłodniczy R134A w wyjątkowej cenie

Fota SA oferuje czynnik chłodniczy KAGER R134A (12,5kg) w atrakcyjnej cenie. Czynnik chłodniczy KAGER produkowany jest przez renomowanych producentów (ARKEME, HONEYWELL). Posiada klasę czystości 99,95 (nie jest fałszowany tanimi dodatkami jak dymetyloether, R12, izomerem R134). Każda partia czynnika posiada certyfikat jakości i potwierdzenie, że jest zgodny z REACH. Zawartość wilgoci w butli czynnika chłodniczego KAGER […]

Nowy HIT Foty
Nowy HIT Foty

W ramach promocji Fota HIT można kupić taniej zimowy płyn do spryskiwaczy Kager. Fota oferuje zimowy płyn do spryskiwaczy w wyjątkowo atrakcyjnej cenie: 7,99 zł netto/5l. Oferta obowiązuje od 29 lutego do 4 marca br.

Bonus do zakupu czynnika chłodniczego
Bonus do zakupu czynnika chłodniczego

Przez cały marzec (lub do czasu wyczerpania nagród) Fota nagradza klientów za zakupy czynnika chłodniczego KAGER R134A (12,5kg). Przy jednorazowym zakupie: 2 sztuk czynnika KAGER, klient otrzyma odświeżacz do klimatyzacji i nawiewów KAGER. 4 sztuk czynnika KAGER, klient otrzyma olej do klimatyzacji PAG 46 KAGER. 25 sztuk czynnika KAGER, klient otrzyma bezpłatny udział w szkoleniu […]

Komentarze

Brak komentarzy