Wyjazd do Austrii nagrodą w promocji Continental ContiTech

, 17 lutego 2015, 15:57

Od grudnia 2014 r. w Auto Partner SA trwa promocja asortymentu Continental ContiTech. Klienci mają czas do końca lutego, aby wpłynąć na swój indywidualny wynik i miejsce w rankingu.

Wszystkie wyniki, rankingi są codziennie aktualizowane na platformie promocji: www.promocje.auto-partner.pl

Ostatnie tygodnie walki o ekskluzywny wyjazd

Dystrybutor przypomina, że 20 klientów pojedzie na profesjonalny obóz narciarski – Austria / Arlberg / Warth Schröcken w terminie 21 -26 marca 2015 r. Zostaną zakwaterowani w ekskluzywnym, alpejskim hotelu Boutique Hotel Lechtalerhof**** w Warth, wyróżniającym się tradycją i stylem, w otoczeniu pięknej górskiej scenerii. Hotel położony jest przy stokach i wyciągach narciarskich. Do dyspozycji gości będą instruktorzy: w zależności od poziomu zaawansowania. Na gości, poza malowniczymi trasami narciarskimi, będą czekać wieczorne atrakcje:

  • Szkolenia
  • Konkursy i zawody z nagrodami
  • Zaplecze wellness: basen, sauny bez limitu

 

Wyjazd zakończą zawody narciarskie z atrakcyjnymi nagrodami, pucharami i dyplomami.

Klienci będą mieli zapewnione ubezpieczenie podczas wyjazdu.

Dowiedz się więcej

Sachs Race Cup w Auto Partner SA
Sachs Race Cup w Auto Partner SA

Klienci Auto Partner SA mogą wziąć udział w akcji promocyjnej „Sachs Race Cup 2015”. W maju 2015 odbędzie się trzeci już cykl spotkań z przedstawicielami warsztatów. Aby wziąć udział w akcji, należy zarejestrować się na platformie promocji AP – www.promocje.auto-partner.pl 100 najlepszych, pod kątem obrotu na asortymencie Sachs, Lemförder i ZF Parts, klientów dostanie zaproszenia […]

Nowe promocje Auto Partner SA: Ruville, SKF i Bosch
Nowe promocje Auto Partner SA: Ruville, SKF i Bosch

Auto Partner SA uruchomił trzy nowe promocje. Objęto nimi produkty marek Ruville, SKF i Bosch. Klienci, którzy w promocji „Moc nagród od Ruville i Auto Partner SA” osiągną progi zakupowe za skumulowane zakupy na asortymencie Ruville (12 000 zł, 8 000 zł, 3 000 zł oraz 1 200 zł netto) otrzymają cenne nagrody – smartwatche i tablety Samsung, pamięci […]

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

kciN, 19 lutego 2015, 8:08 0 0

Ja ja szkolenie, chlanie szkoleniowe haha. grubo

Odpowiedz

Anonim, 21 lutego 2015, 18:45 0 0

darmowe kotłowanie 5 dni czemu nie

Odpowiedz