Napraw tanio wyciąg spalin – akcja specjalna NORFI

, 6 lutego 2015, 15:17

Firma NORFI przygotowała specjalną akcję dla osób, posiadających w swoim warsztacie wyciąg spalin.

Jak wiadomo, spaliny samochodowe zawierają substancje szkodliwe dla zdrowia. Nawet nowe, rygorystyczne normy emisji spalin nie są w stanie zagwarantować ich czystości, a już zupełnie nie przystają do polskich warunków, gdzie bardzo często dochodzi do nielegalnych modyfikacji układów wydechowych, eliminacji lub mechanicznego udrażniania filtrów cząstek stałych czy katalizatorów, co skutkuje zwielokrotnieniem emisji związków chemicznych.

Firma NORFI ma specjalną ofertę dla osób posiadających w swoim warsztacie wyciąg spalin, który jest niesprawny, nieefektywny lub niewystarczający swoim zasięgiem działania. Na atrakcyjnych warunkach można obecnie wymienić niesprawne elementy na nowe, dokonać modyfikacji lub zaprojektować/rozbudować istniejącą instalację wyciągu spalin.

O szczegóły dotyczące akcji można pytać telefonicznie : 32 263 33 88 lub e-mailowo: info@norfi.pl

Dowiedz się więcej

Nowy produkt oraz akcja promocyjna dla dotychczasowych klientów wyciągów spalin NORFI
Nowy produkt oraz akcja promocyjna dla dotychczasowych klientów wyciągów spalin NORFI

Wraz z wprowadzeniem na rynek polski nowego modelu Pojedynczego wyciągu spalin z balanserem, firma NORFI Polska dla swoich obecnych klientów zorganizowała specjalną akcję promocyjną. „Uznaliśmy, że nasi dotychczasowi klienci powinni mieć możliwość poszerzenia funkcjonalności posiadanych wyciągów NORFI tak jak to mogą zrobić nowi klienci nabywając nasz nowy produkt. Oznacza to, że klienci posiadający wyciąg spalin […]

NORFI na Automechanice 2016
NORFI na Automechanice 2016

Podczas tegorocznej edycji międzynarodowych targów Automechanika we Frankfurcie, firma NORFI Polska wraz z NORFI Absaugtechnik GmbH, zaprezentowała sztandarowe modele szynowych wyciągów spalin, takie jak ALU 150 i TECHNORAIL w wersjach standardowych oraz poszerzonych. Odwiedzenie stoiska NORFI było dobrą okazją do przyjrzenia się bliżej oferowanym produktom od strony technicznej jak również poznać różnice między poszczególnymi modelami […]

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

nadir, 12 lutego 2015, 11:21 0 0

Po co komu wyciąg spalin. Najlepiej bezpośrednio w płuca wciągać...ha

Odpowiedz

PiS_maker, 12 lutego 2015, 11:30 0 0

Eee tam wpadnie PIP i pluca się uratuja, a ze pare groszy trzeba bedzie na kampanie prezydencka rzucic - kto bogatemu zabroni ?

Odpowiedz