Trzy nowe promocje

, 5 lutego 2015, 12:36

Sieć dystrybucji części zamiennych Auto Partner SA uruchomiła trzy nowe akcje promocyjne. Są to dwie promocje oleju Motul oraz części JapanParts.

JapanParts promocjaJapońska szkoła kupowania

Klienci, którzy w trakcie trwania promocji dokonają skumulowanego zakupu produktów Japanparts, przekraczając jednocześnie progi zakupowe, otrzymają bony wartościowe na kolejne zakupy Japanparts w Auto Partner SA:

  • Próg 2500 zł – wartość bonu podarunkowego na kolejne zakupy: 100 zł
  • Próg 5000 zł – wartość bonu podarunkowego na kolejne zakupy: 250 zł
  • Próg 7500 zł – wartość bonu podarunkowego na kolejne zakupy: 450 zł
  • Próg 10000 zł – wartość bonu podarunkowego na kolejne zakupy: 750 zł
  • Próg 12500 zł – wartość bonu podarunkowego na kolejne zakupy: 1000 zł

 

Dodatkowo dla trzech klientów, którzy osiągną najwyższy obrót w trakcie trwania promocji przewidziane są trzy nagrody główne:

  1. PlayStation 4 Jet Black 500GB
  2. Samsung Galaxy TAB4 8GB
  3. Samsung Galaxy S3 mini

 

Promocja trwa od 1 lutego do 31 marca 2015 r.

 

Pufy do beczek Motul serii 8100 i 6100

Za każdy zakup beczki 208l oleju silnikowego Motul z serii 8100 lub 6100, klient otrzyma pufę z limitowanej serii Motul – gratis.

Zasada jest prosta: zakup 1szt. beczki 208l Motul = 1 pufa Motul. Beczki są dostępne pod bezpośrednie zamówienie klienta.

 

Promocja trwa do odwołania bądź do wyczerpania zapasów promocyjnych.

 

 

Bluza od Motul

Każdy jednorazowy zakup asortymentu Motul na kwotę min. 1200 zł netto na jednym dokumencie sprzedaży zostanie nagrodzony bluzą sportową Motul.

W promocji nie są brane pod uwagę zakupy płynu do spryskiwaczy Vision, indeks: MOTVISION.

Każdy klient może otrzymać nieograniczoną liczbę bluz. Promocja trwa od 2 do 28 lutego 2015r. bądź do wyczerpania zapasu nagród promocyjnych.

 

 

Więcej informacji na stronach Auto Partner SA (www.auto-partner.pl) oraz na Platformie Promocji (www.promocje.auto-partner.pl).

Dowiedz się więcej

Auto Partner SA wyłącznym dystrybutorem narzędzi Unior
Auto Partner SA wyłącznym dystrybutorem narzędzi Unior

Auto Partner SA nawiązał współpracę* z firmą Unior – europejskim producentem narzędzi ręcznych. Marka jest dobrze znana profesjonalistom na całym świecie. Historia marki Unior sięga XVII wieku, kiedy to u podnóża pasma górskiego Pohroje (Słowenia), powstała pierwsza kuźnia, która z biegiem czasu przekształciła się w zakład produkujący narzędzia ręcznie. Dziś Unior jest jednym z największych […]

Katalog produktów Auto Partner SA na sezon jesienno-zimowy
Katalog produktów Auto Partner SA na sezon jesienno-zimowy

„Katalog produktów Auto Partner SA. Wybrany asortyment na okres jesienno-zimowy” to tytuł najnowszej publikacji dystrybutora części. Katalog jest już dostępny w punktach sprzedaży oraz w internecie. W katalogu znalazły się produkty, które pozwolą klientom zapoznać się z rozpiętością oferty dystrybutora w zakresie chemii użytkowej i technicznej, akumulatorów oraz płynów i olejów. Podczas selekcjonowania zostały wybrane […]

Promocja „Trzymaj się z Castrol”
Promocja „Trzymaj się z Castrol”

9 lutego Auto Partner SA uruchomi nową promocję produktów Castrol. Szczególnie punktowane będą w niej zakupy asortymentu motocyklowego. Za każde wydane 1000 zł netto (od poniedziałku do piątku) na asortyment Castrol, klient otrzyma 1pkt, jednak wyjątkowo punktowany jest asortyment motocyklowy. Za każde wydane nań 500 zł netto klient otrzyma 3pkt. W każdym tygodniu trwania promocji […]

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

klient, 8 lutego 2015, 21:05 0 0

Podoba mi sie bardzo promocja na MAXGEAR, który już w wielu referencjach jest droższy od Febi/ Lemforder. Chinska produkcja a lepsza od oryginałów, ale przeskok jakościowy.

Odpowiedz

Zyzio, 12 lutego 2015, 20:40 0 0

Czy kolega "klient" wie że Febi w swoich pudełkach ma też innych producentów? ( nie do końca wiadomo jakich .... ). MaxGear montowałem już wiele razy i naprawdę jest OK.

Odpowiedz

nickklik, 13 lutego 2015, 23:28 0 0

że jakie jest???. już nie przesadzajmy ze nagle maxgear jest lepszy od renomowanych dostawców
mają fajną jedną linie ale reszta hmh hmmh . .. .

Zyzio zmień dilera lub wprowadzaj mniej :)

Odpowiedz