Narzędzia pod choinkę

, 25 listopada 2014, 9:29

Z okazji zbliżających się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia, w sklepie internetowym ProfiTechnik rozpoczęła się akcja „Narzędzia pod choinkę”. W puli wyselekcjonowanych produktów można znaleźć między innymi zestawy narzędzi w obniżonych cenach.

W ramach kampanii „Narzędzia pod choinkę” specjaliści ProfiTechnik przygotowali sprawdzone i docenione przez klientów propozycje narzędzi – prezentów pod choinkę. W wyselekcjonowanej świątecznej puli znajdują się nie tylko pojedyncze narzędzia, ale również zestawy wkrętaków, kluczy czy szczypiec.

Kilka opcji cenowych „na każdą kieszeń” w granicach 100, 200 i 300 zł zostało dostosowanych w zależności od przeznaczenia narzędzi i potrzeb użytkowników. W akcji świątecznej można nabyć firmowe produkty Wera, Knipex, Heyco, Parat, Tajima czy Irega. Narzędzia Wera są do kupienia w solidnych i eleganckich opakowaniach nadających się na prezent.

Oznakowane specjalnym symbolem akcji świątecznej produkty będą dostępne po obniżonych cenach w sklepie www.profitechnik.pl do 31 grudnia. Do każdego zakupu w ramach akcji „Narzędzia pod choinkę” dołączona będzie niespodzianka gratis.

 

Dowiedz się więcej

Znaczniki Gravurem
Znaczniki Gravurem

Gravurem specjalizuje się w produkcji znaczników (numeratorów) oraz narzędzi do znakowania. Niemiecka firma posiada ponad 50-letnie doświadczenie w branży i oferuje w swoim portfolio kilkanaście rodzajów produktów. W ofercie Gravurem znajdziemy szeroką gamę produktów – od standardowych znaczników do nabijania liter i cyfr, poprzez znaczniki zaokrąglone, punktowe, z kontrolowaną głębokością znakowania, krążkowe (okrągłe), wielokrążkowe, po […]

Rodzinny konkurs ProfiTechnik
Rodzinny konkurs ProfiTechnik

Profitechnik organizuje wakacyjny konkurs dla dużych i małych majsterkowiczów. Do wygrania profesjonalny zestaw bitów Wera Kraftform Kompakt 44, a dla najmłodszych – model ciężarówki z odczepianą naczepą i kredki w super etui mocowanym do paska. Wystarczy poprosić swoje dziecko lub wnuczka, aby narysowało narzędzia, których używacie do wspólnego majsterkowania, a następnie wysłać zdjęcie pracy plastycznej […]

Komentarze

Brak komentarzy