Specjalna oferta na urządzenia do obsługi TPMS

, 21 listopada 2014, 9:18

W związku z rosnącym zainteresowaniem urządzeniami do obsługi TPMS, Magneti Marelli uruchomiło promocję na sprzęt ze swojej oferty – TPMS Connect Evo.

Magneti Marelli TPMS Connect EVO umożliwia sprawdzenie błędów i przyczyn ewentualnego zapalania się kontrolki TPMS na desce rozdzielczej, przeprowadzenie wstępnej kontroli systemu bez konieczności demontażu i wyjmowania zaworów z czujnikami, identyfikację ID poszczególnych czujników, kompleksową kontrolę i obsługę systemu podczas zmiany kół, a także bezprzewodowy pomiar temperatury, ciśnienia w oponach i stanu baterii czujników.

Promocja potrwa do 15 grudnia 2014 roku. Szczegóły na temat cen promocyjnych dostępne są u dystrybutorów Magneti Marelli.

Dowiedz się więcej

Magneti Marelli Aftermarket aktualizuje oprogramowanie CAR
Magneti Marelli Aftermarket aktualizuje oprogramowanie CAR

Pojawiła się nowa wersja oprogramowania Car do urządzeń Magneti Marelli Vision, Magneti Marelli Smart, Magneti Marelli Flex oraz Magneti Marelli Logic. Najnowszą, obecnie obowiązującą wersją oprogramowania dedykowanego samochodom osobowym jest wersja 140. Wersja ta jest już dostępna po wybraniu opcji aktualizacji w oprogramowaniu testera. Pobierz listę różnic pomiędzy aktualną a poprzednią wersją: kliknij tutaj. W […]

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Umęczony, 29 listopada 2014, 10:08 0 0

I do tego zestawu nowa opłata obciążająca budżet warsztatu, zwana ABONAMENT / LICENCJA. Tak się robi kasę, a nie zap.....szać od rana do nocy i wysłuchiwać rozwydrzonych klientów, którzy lepiej się znają na samochodach od mechanika, bo na forum przeczytali.

Odpowiedz