Ruszył pierwszy OS w Konkursie Mechanik Roku 2014

, 3 września 2014, 13:30

Przez najbliższe osiem tygodni, uczestnicy konkursu Mechanik Roku, będą mieli okazję sprawdzić się na Odcinkach Specjalnych. Rywalizacja toczyć się będzie o Dzikie Karty, ale przede wszystkim o wygraną w konkursie i samochód.

W tegorocznej edycji konkursu Mechanik Roku, na uczestników czeka nowość. Są nią Odcinki Specjalne. Pierwszy OS rozpoczął się 1 września i potrwa do północy 6 września br. Kolejne Odcinki Specjalne będą uruchamiane w następnych tygodniach. Ostatni zakończy się 25 października 2014 roku.

Organizator zaplanował osiem, sześciodniowych OS-ów, a każdy z nich będzie nosił nazwę jednego z Partnerów konkursu Mechanik Roku 2014. Partnerem pierwszego Odcinka Specjalnego jest firma ATE, znana przede wszystkim z rozwiązań w zakresie techniki hamulcowej. Kolejni Partnerzy OS-ów to: Bosch, Castrol, Febi, KAGER, Philips, Raicam, SKF.

W każdym Odcinku Specjalnym wyłoniony zostanie jeden zwycięzca z największa ilością punktów za zakupu produktów Partnera OS-a oraz punkty z testu. Otrzyma on Dziką Kartę, pozwalającą na udział w półfinałach konkursu.

Odcinki Specjalne dają szansę na zdobycie ekstra punktów w klasyfikacji generalnej. Zakupy partnera OS, w czasie trwania OS-u, są nagradzane podwójnymi punktami.

W czasie OS-ów dostępne są też krótkie testy, sprawdzające wiedzę uczestników na temat oferty produktowej danego Partnera. Prawidłowe odpowiedzi, to dodatkowe punkty w klasyfikacji generalnej.

Więcej informacji na temat konkursu na www.mechanikroku.fota.pl

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 4 września 2014, 8:45 0 0

kto dał na to kaskę ? czy nagrody nie zostana odebrane przez komornika - pytam całkiem serio .

Odpowiedz

Anonim, 9 września 2014, 12:41 0 0

Kasę jak zawsze dali dostawcy, przecież to normalne.
Skoro pytasz całkiem serio to totalnie nie wiesz jak się organizuje takie imprezki.

Myślisz że InterCars wydał parę milionów na swoje targi?
Nie to też kasa od firm które się tam wystawiały pozyskana została.

Odpowiedz

Anonim, 9 września 2014, 21:24 0 0

Syndyk zgarnie wszystko!!!!

Odpowiedz

Anonim, 12 września 2014, 21:02 0 0

Fota wisi Robercikowi Kilkadziesiąt dobrych baniek więc skąd Bosch.... no tak DRUGA ręka...

Odpowiedz