Inwazja nagród Meyle HD Reaktywacja

, 29 sierpnia 2014, 15:08

Rozpoczynająca się 1 września 2014r. akcja to, obok AP Experta, najmocniejszy punkt spośród promocji organizowanych przez AP SA dla klientów tej firmy. Nieznacznie zmieniona formuła została wzbogacona o jeszcze większą ilość nagród i atrakcji.

Przez dwa miesiące, każdego dnia (od poniedziałku do piątku), organizator nagrodzi trzech klientów typu Sklep, a każdego tygodnia pięciu klientów typu Warsztat, którzy osiągną największy dzienny/tygodniowy obrót na asortymencie Meyle i Meyle HD. Łącznie to aż 180 nagród rzeczowych, a wśród nich m.in. telewizory, tablety, konsole, narzędzia, laptopy i inne.

Auto Partner urozmaicił tym razem promocję o kolejne atrakcje. Dziesięciu najlepszych Klientów wyjedzie do ekskluzywnego hotelu POZIOM 511 Design Hotel&SPA, gdzie powalczy o nagrodę główną – samochód osobowy Hyundai i30. Dla pozostałych uczestników przewidziano nagrody dodatkowe, w tym między innymi akcję promocyjną firmy Klienta z wykorzystaniem Demo Car AP SA.

Maksimum atrakcji podczas wyjazdu zapewni zespół rajdowy RMF 4RACING Team. Łączna pula nagród rzeczowych to ponad 350 tys. zł.

Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest rejestracja na stronie www.promocje.auto-partner.pl. Więcej szczegółów na www.auto-partner.pl.
 

Dowiedz się więcej

Dwie nowe promocje w Auto Partner SA
Dwie nowe promocje w Auto Partner SA

Auto Partner SA uruchomił dwie nowe promocje dla swoich klientów. Obejmują one asortyment marek YATO oraz WESCO. „Wiosna, YATO, jesień, zima” to promocja, w której codziennie na podstawie wartości zakupu asortymentu Yato, najlepszy klient otrzyma ogrodniczki, bluzę warsztatową i T-shirt, zaś trójka najlepszych, na podstawie uzyskanego miejsca zostanie dodatkowo nagrodzona skrzynką lub zestawem narzędziowym. „Bądź […]

Siatkarska promocja Orlen w Auto Partner SA
Siatkarska promocja Orlen w Auto Partner SA

Wraz z rozpoczęciem sportowych emocji związanych z Mistrzostwami Świata w siatkówce, Auto Partner SA uruchomił mistrzowską promocję ORLEN PLATINUM – „Mocna zagrywka z ORLEN PLATINUM”. Kartami zakupowymi Orlen nagrodzony zostanie każdy uczestnik, który w trakcie trwania promocji dokona zakupów produktów ORLEN PLATINUM według poniższych progów: zakup 1500 – 2499 zł netto, nagroda: karta paliwowa Orlen […]

Półmetek promocji MEYLE HD w Auto Partner SA
Półmetek promocji MEYLE HD w Auto Partner SA

Za nami połowa drugiej edycji, sztandarowej promocji sieci dystrybucji Auto Partner SA – „Meyle HD Reaktywacja”. Od miesiąca – od poniedziałku do piątku – AP S.A. nagradza trzech klientów typu Sklep, a każdego tygodnia pięciu klientów typu Warsztat, którzy osiągają największy dzienny/tygodniowy obrót na asortymencie Meyle i Meyle HD. Ponad stu zwycięzców otrzymało już swoje […]

Ostatnie dni na udział w wielkim finale Meyle HD: Reaktywacja
Ostatnie dni na udział w wielkim finale Meyle HD: Reaktywacja

To już ostatnie dni, w których uczestnicy zarejestrowani w promocji „Inwazja Nagród Meyle HD: Reaktywacja” mogą zagwarantować sobie udział w wielkim finale. Trafić może do niego tylko 10-ciu najbardziej aktywnych uczestników zabawy, a sytuacja w czołówce zmienia się bardzo dynamicznie. O tym, kto podczas finału zawalczy m.in. o samochód osobowy Hyundai i30 przekonamy się w […]

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 31 sierpnia 2014, 22:20 0 0

Czyli w tygodniu 15 sklepów zostanie nagrodzonych? A warsztatów tylko 5? Coś wam sie chyba pomyliło...

Odpowiedz

Anonim, 4 września 2014, 13:04 0 0

Czy ktos to jeszcze montuje ?
Niby 4 lata gwarancji , a łączniki czy końcówki drążka nie wytrzymują 4 miesięcy.
Kiedyś w to wierzyłem, ale poprawki za darmo nie uśmiechają mi się

Odpowiedz

Anonim, 5 września 2014, 8:41 0 0

No cóż, prosimy zatem o ujawnienie się i kontakt z pracownikiem firmy:) Zweryfikujemy temat i zapewne wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Jeśli natomiast to tylko trollujący komentarz poproszę pozostać anonimowym.

Odpowiedz