Zobacz mecz otwarcia Mistrzostw Świata – konkurs Inter Cars SA

, 1 lipca 2014, 9:35

Inter Cars SA zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym do zdobycia jest łącznie 50 zaproszeń na mecz otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014. Mecz rozgrywany pomiędzy Polską a Serbią odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie 30 sierpnia 2014 r.

Konkurs skierowany jest do klientów Inter Cars SA zrzeszonych w sieciach serwisowych Q-Service Premium, Q-Service, Perfect Service, AutoCrew i Q-Service Truck. Klienci rywalizować będą w dwóch oddzielnych kategoriach – Sieci Serwisowe Osobowe oraz Sieci Serwisowe Ciężarowe, w których obowiązywać będą dwa rankingi:

  • ranking zakupów
  • ranking wzrostu zakupów
     

Pod uwagę będą brane zakupy wszystkich produkty z obszaru Hamulce oraz Filtry, zakupione w sieci Inter Cars SA w czasie trwania konkursu, tj. do 9 sierpnia br.

Regulamin konkursu jest dostępny w firmie Inter Cars SA.

Dowiedz się więcej

Inter Cars: Rejs jachtem po Mazurach do wygrania w konkursie Bosch
Inter Cars: Rejs jachtem po Mazurach do wygrania w konkursie Bosch

Inter Cars SA uruchomił promocję „Rejs z Bosch”, w której premiowane będą zakupy akumulatorów Bosch do samochodów osobowych i ciężarowych. Do wygrania weekendowy wypoczynek połączony z rejsem jachtem po Mazurach. Nagrodami jest 20 jednoosobowych zaproszeń na weekendowy wypoczynek połączony z rejsem jachtem po Mazurach w dniach 17-21 września 2014 r. Na stronie www.icpremiaplus.eu będzie zamieszczany […]

Komentarze

Brak komentarzy