Wymień stare na nowe – akcja promocyjna LE-GUM

, 26 czerwca 2014, 15:22

LE-GUM ogłosił nową akcję promocyjną. W jej ramach, klienci zainteresowani zakupem urządzeń warsztatowych będą mogli odsprzedać swoje stare maszyny i w ten sposób zaoszczędzić.

LE-GUM zaprasza zainteresowane osoby do rozpoczęcia rokowań w trybie art. 71 Kodeksu cywilnego. Przedmiotem zaproszenia jest wykup przez P.P. LE-GUM, po wynegocjowanej uprzednio cenie, eksploatowanej obecnie wyważarki lub montażownicy. Istotne z punktu widzenia przyszłych klientów będzie z pewnością to, iż zaproszeniem objęte będą urządzenia bez względu na stan i markę. Wykup jest możliwy pod warunkiem jednoczesnego zakupu nowych urządzeń z aktualnej oferty LE-GUM i co również istotne, dopuszcza się zakup urządzenia innego rodzaju niż wyważarka i montażownica, tj. wybranego modelu, z szerokiej gamy podnośników.

Akcja obowiązuje w terminie od 26 czerwca do 30 września 2014 r. Propozycje wykupu posiadanych urządzeń, wraz ze zdjęciami i parametrami technicznymi, składać można poprzez nadesłanie zgłoszenia na adres: promocja@legum.com.pl. Szczegóły akcji dostępne także na: www.legum.pl i pod numerem: +48 600 354 666.

Dowiedz się więcej

Wiosenna promocja Le-Gum
Wiosenna promocja Le-Gum

Firma Le-Gum ogłosiła promocję dla obecnych i przyszłych klientów. Zakup zestawu urządzeń premiowany jest specjalnymi cenami na wybrany asortyment z wyposażenia warsztatowego oraz nagrodami, w tym Samsung Galaxy Tab 3 – 7″ i Samsung Galaxy Tab 3 – 10.1″. Trzon promocji stanowią urządzenia włoskiego producenta M&B Engineering, którego autoryzowaną dystrybucję prowadzi firma Le-Gum. Na potrzeby […]

Komentarze

Brak komentarzy