Inter Cars: Rejs jachtem po Mazurach do wygrania w konkursie Bosch

, 21 maja 2014, 14:11

Inter Cars SA uruchomił promocję „Rejs z Bosch”, w której premiowane będą zakupy akumulatorów Bosch do samochodów osobowych i ciężarowych. Do wygrania weekendowy wypoczynek połączony z rejsem jachtem po Mazurach.

Nagrodami jest 20 jednoosobowych zaproszeń na weekendowy wypoczynek połączony z rejsem jachtem po Mazurach w dniach 17-21 września 2014 r.

Na stronie www.icpremiaplus.eu będzie zamieszczany co dwa tygodnie ranking uczestników konkursu. Każdy klient, po zalogowaniu na stronie, będzie miał możliwość sprawdzenia swojego miejsca w konkursie.

Konkurs trwać będzie między 19 maja a 16 sierpnia 2014 r.

Dowiedz się więcej

Promocja opon Pirelli w Inter Cars SA
Promocja opon Pirelli w Inter Cars SA

Inter Cars SA wprowadził promocję na zakup pakietu opon marki Pirelli. Kupując pakiet 32 opon Pirelli Cinturato, klient otrzyma dodatkowo 4 opony za symboliczną złotówkę. Promocja potrwa do końca maja 2014 r. lub do wyczerpania zapasów.

Zobacz mecz otwarcia Mistrzostw Świata – konkurs Inter Cars SA
Zobacz mecz otwarcia Mistrzostw Świata – konkurs Inter Cars SA

Inter Cars SA zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym do zdobycia jest łącznie 50 zaproszeń na mecz otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014. Mecz rozgrywany pomiędzy Polską a Serbią odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie 30 sierpnia 2014 r. Konkurs skierowany jest do klientów Inter Cars SA zrzeszonych w […]

Komentarze

Brak komentarzy