Promocja urządzeń do klimatyzacji w Tip-Topol

, 28 kwietnia 2014, 11:50

W Tip-Topol rozpoczęła się wiosenna promocja urządzeń klimatyzacyjnych firm Invento oraz Texa. Klienci mogą dzięki niej zaoszczędzić nawet 3 500 zł.

Promocją objętych jest pięć modeli z oferty: Invento ACix+ i Advance, Texa K710R, K760R oraz najwyższy model K780R Bi-Gas. Wszystkie wymienione modele są urządzeniami automatycznymi, które cały cykl pracy wykonują samodzielnie bez nadzoru operatora.

Wśród objętych promocją urządzeń firmy Texa znalazł się dobrze znany model K760R, który oferuje bogate wyposażenie i opatentowane nowinki technologiczne. K710R to urządzenie dedykowane do współpracy z gazem R134a. Ostatnim z promowanych urządzeń Texy jest najwyższy model stacji – Konfort K780R Bi-Gas. Jest to maszyna, mogąca obsługiwać 2 rodzaje gazów: R134a oraz R1234yf.

Linia urządzeń Invento zachowuje odpowiednie proporcje jakości do ceny. Podstawowy model ACix+ to bogato wyposażone urządzenie w kompaktowej obudowie, pozwalające na mobilną pracę w terenie. Dodatkowo, w tym roku model ten zyskał nowy panel przedni, większy ekran oraz pokrętło pozwalające na sprawne poruszanie się po menu. Wyższy model Advance to zaawansowane technologicznie urządzenie o wyższych parametrach technicznych, dodatkowo przygotowane do pracy na nowym gazie R1234yf (opcja).

Więcej szczegółów można uzyskać w Dziale Sprzedaży firmy Tip-Topol, pod nr telefonu 61/815 22 33, adresem mailowym: jacek.bilski@tiptopol.pl lub u Przedstawicieli Handlowych i Autoryzowanych Dealerów w całej Polsce.
Wszelkie dane kontaktowe dostępne na www.tiptopol.pl

Dowiedz się więcej

Trwa wiosenna oferta wyposażenia warsztatów w Tip-Topol
Trwa wiosenna oferta wyposażenia warsztatów w Tip-Topol

Wiosenna oferta zakupu wyposażenia warsztatów w Tip-Topol w tym roku została połączona ze specjalną akcją promocyjną materiałów i urządzeń. Bieżąca oferta zawiera szerokie spektrum maszyn i urządzeń, a także materiałów eksploatacyjnych, pomocnych przy zmianie opon. Na szczególną uwagę zasługują nowości, jakie wzbogaciły ofertę Tip-Topol w ostatnim czasie. Są wśród nich: Montażownica MF AS944LL 2V, Wyważarka […]

Komentarze

Brak komentarzy