,,Kilometry Przyjemności z Jazdy” – promocja Liqui Moly

, 7 kwietnia 2014, 13:41

Firma Liqui Moly wprowadziła akcję promocyjną, w której można wygrać darmowy bon na paliwo o wartości 50 zł brutto. Akcja przygotowana jest dla warsztatów naprawy samochodów oraz sklepów motoryzacyjnych kupujących produkty Liqui Moly u oficjalnych dystrybutorów firmy.

Aby wziąć udział w promocji należy dokonać zakupu kartonowej ilości jednego z dziewięciu promocyjnych artykułów, a następnie za pośrednictwem strony www.liqui-moly.pl zarejestrować cztery unikalne kody znajdujące się w kartonach promocyjnych. Postępowanie zgodnie z otrzymaną e-mailem instrukcją umożliwi odbiór bonu paliwowego o wartości 50 zł.

Promocja potrwa od 7 kwietnia 2014 r. do wyczerpania puli bonów paliwowych. Szczegółowe informacje w ulotce oraz na stronie internetowej www.liqui-moly.pl/.

Dowiedz się więcej

Gadżety i ubrania Liqui Moly
Gadżety i ubrania Liqui Moly

Marka oleju Liqui Moly wprowadziła na rynek własną kolekcję dla kibiców, składającą się z odzieży i akcesoriów. Oferta dla sympatyków marki Liqui Moly Niebiesko-biało-czerwone logo teraz pojawi się również na koszulkach, koszulkach polo, kurtkach, czapeczkach, torebkach, zegarkach, poduszkach do siedzenia, ekspresach do kawy, a nawet na szklankach do piwa. W poprzednich latach rozpoznawalności marki Liqui […]

Promocja „Kilometry Przyjemności z Jazdy” Liqui Moly z korzystniejszym przelicznikiem
Promocja „Kilometry Przyjemności z Jazdy” Liqui Moly z korzystniejszym przelicznikiem

Firma Liqui Moly uatrakcyjniła promocję przygotowaną dla warsztatów oraz sklepów motoryzacyjnych. Obecnie obowiązuje w niej bardziej korzystny przelicznik, dzięki czemu o wiele łatwiej jest zdobyć voucher na paliwo o wartości 50 zł. Aby wziąć udział w promocji należy dokonać zakupu kartonowej ilości jednego z dziewięciu promocyjnych artykułów, a następnie za pośrednictwem strony www.liqui-moly.pl zarejestrować unikalne […]

Komentarze

Brak komentarzy