I edycja Multipromocji Inter Parts

, 2 kwietnia 2014, 14:56

Inter Parts ogłasza pierwszą edycję Multipromocji dla warsztatów samochodowych. Akcja potrwa do 31 maja i obejmuje produkty 11 dostawców. Nagradzane są zakupy skumulowane, przy zachowaniu warunku, co najmniej takich samych zakupów rok do roku.

Promocją objęte są wszystkie referencje oferowane przez dystrybutorów: Bilstein, Bosch, Castrol, Dayco, NRF, NTN-SNR, Philips, Narva, Ruville, TRW, WIX, YATO. Nagrody to m.in. narzędzia warsztatowe, specjalistyczne smary i oleje, odzież warsztatowa, AGD niezbędne w serwisie.

Tradycyjnie szczegółowy opis progów zakupowych oraz dostępnych nagród znajduje się w serwisie www.promocje.interparts.pl. Klienci po zalogowaniu do portalu mogą na bieżąco śledzić swoje wyniki w widocznym rankingu zakupów.

Partnerzy promocji: Bilstein, Bosch, Castrol, Dayco, NRF, NTN-SNR, Philips, Narva, Ruville, TRW, WIX, YATO.

 

Dowiedz się więcej

Sportowe emocje nagrodami w promocjach Inter Parts
Sportowe emocje nagrodami w promocjach Inter Parts

Firma Inter Parts przygotowała akcje promocyjne, w których do można zdobyć wyjazd na GP Formuły 1 na torze Hungaroring, wejściówki na 71. Rajd Polski lub Kia Lotos Race, a także ubrania z kolekcji Kia Lotos Race lub Lotos Rally Team. Promocja Wyjedź z nami na GP Węgier Formuły 1 W ramach akcji promocyjnej „Wyjedź z […]

25 marek w promocji Wild Wild Parts w Inter Parts
25 marek w promocji Wild Wild Parts w Inter Parts

Ruszyła kolejna edycja multipromocji organizowanej przez Inter Parts. Akcja pod nazwą Wild Wild Parts promuje zakupy 25 różnych marek znajdujących się w ofercie firmy. Łączna pula nagród zarezerwowanych w promocji przekracza pół tysiąca. Klientów może także zainteresować możliwość wymiany przyznanych nagród na inne propozycje z katalogu nagród dostępnego u wszystkich dostawców biorących udział w akcji. […]

Komentarze

Brak komentarzy