Milion złotych na nagrody od FILTRON – nowa promocja

, 19 marca 2014, 9:21

Ruszyła coroczna Wielka Promocja FILTRON. W tym roku po raz pierwszy uczestnicy powalczą ze sobą w dwóch grupach: hurtowni oraz sklepów/warsztatów. Ma to umożliwić walkę o nagrody główne jak najszerszemu gronu uczestników.

Promocja wystartowała 1 marca 2014 r. i potrwa aż do 31 sierpnia. Wśród nagród znajdziemy m.in:

  • 14 wypraw do Japonii
  • 30 dwuosobowych wyjazdów do Hiszpanii
  • tysiące nagród rzeczowych

 

Zespół FILTRON szacuje, że łączna wartość wydanych uczestnikom nagród sięgnie 1 miliona złotych!  Promocja skierowana jest dla wszystkich osób prawnych i fizycznych prowadzących działalność gospodarczą i kupujących wyroby FILTRON w jednym z ponad 500 oddziałów Autoryzowanych Dystrybutorów FILTRON na terenie całego kraju.

Szczegóły na: promocja.filtron.pl

Dowiedz się więcej

Wygraj urlop w USA – wielka promocja Filtron
Wygraj urlop w USA – wielka promocja Filtron

Firma Filtron uruchomiła promocję, w której można wygrać atrakcyjne nagrody takie jak wyprawy na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych czy wycieczki na greckie wyspy. Każdy uczestnik wygrywa Aby wziąć udział w promocji filtrów należy wejść na stronę promocja.filtron.pl i rejestrować swoje zakupy filtrów marki Filtron. Wśród nagród czekają pełne przygód wyprawy na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych […]

Kolejna edycja wielkiej promocji Filtron
Kolejna edycja wielkiej promocji Filtron

Firma Filtron po raz kolejny zorganizowała ogólnopolską akcję promocyjną. Na zwycięzców tym razem czekają między innymi: wyprawy do Argentyny, wycieczki na Lazurowe Wybrzeże oraz tysiące innych nagród. Promocja skierowana jest do wszystkich osób prawnych i fizycznych prowadzących działalność gospodarczą i kupujących filtry marki Filtron. Aby wziąć udział, wystarczy zarejestrować się na stronie: www.promocja.filtron.pl, wybrać swojego […]

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 20 marca 2014, 10:28 0 0

No to macie refleks.Mamy 20 marzec a wy piszecie o promocji dopiero.Śmiech na sali.

Odpowiedz