Nowe promocje w Inter Parts

, 17 marca 2014, 11:39

Firma Inter Parts przygotowała dla swoich klientów szereg akcji promocyjnych, w których nagradzane są zakupy jednorazowe i skumulowane.

Amtra

Wraz z początkiem marca ruszyła akcja promocyjna kosmetyków samochodowych marek z grupy Amtra. Skumulowane zakupy nagradzane są wg następujących progów:

  • 950 zł netto – rejestratory trasy
  • 550 zł netto – olej Castrol Magnatec 10W-40 4L
  • 200 zł netto – rękawice serwisowe Permatex

 

Akcja potrwa do 31 marca 2014 r.

Ruville

Od 13 marca 2014 r. trwa promocja obejmująca części układu zawieszenia marki Ruville. Każdy jednorazowy zakup o wartości 1000 zł netto premiowany jest ściągaczem do końcówek drążka. Obowiązuje zasada 1 klient – maksymalnie 3 nagrody. Promocja potrwa do wyczerpania zapasów.

 

Denso

W okresie 1 lutego – 30 marca obowiązuje akcja promocyjna dotycząca produktów Denso. Każde 2500 zł netto z zakupu części Denso jest nagradzane kombinezonem roboczym marki BETA.

 

Lotos

Inter Parts premiuje także zakupy olejów Lotos. Do każdego zakupu 4 litrów oleju objętego promocją* klienci otrzymują dodatkowo 1 litr tego samego oleju gratis. Akcja potrwa miesiąc, od 3 marca do 3 kwietnia.

*Referencja objęte promocją:

  • LOT-001 4+1L
  • LOT-002 4+1L
  • LOT-007 4+1L
  • LOT-020 4+1L
  • LOT-021 4+1L

 

Szczegółowe informacje dotyczące promocji oraz regulaminy akcji znajdują się na www.promocje.interparts.pl oraz www.interparts.pl

Dowiedz się więcej

Filtry i akumulatory – promocje w Inter Parts
Filtry i akumulatory – promocje w Inter Parts

W Inter Parts trwają dwie akcje promocyjne. Dotyczą one filtrów marek WIX, Hengst i Clean Filters oraz akumulatorów Banner. Promocja – filtry W promocji WIX, Hengst i Clean Filters za skumulowane lub jednorazowe zakupy o wartości 3 000 zł netto do wygrania są funkcjonalne kurtki zimowe, których producentem jest firma 4F, ubierająca polską reprezentację na […]

Sportowe emocje nagrodami w promocjach Inter Parts
Sportowe emocje nagrodami w promocjach Inter Parts

Firma Inter Parts przygotowała akcje promocyjne, w których do można zdobyć wyjazd na GP Formuły 1 na torze Hungaroring, wejściówki na 71. Rajd Polski lub Kia Lotos Race, a także ubrania z kolekcji Kia Lotos Race lub Lotos Rally Team. Promocja Wyjedź z nami na GP Węgier Formuły 1 W ramach akcji promocyjnej „Wyjedź z […]

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 17 marca 2014, 22:22 0 0

Fajnie, że jest Motofocus bo Grzesia nie było od 2 m-cy i telefonu nie odbiera!

Odpowiedz