Każdy ma szansę wygrać w Wielkim Rajdzie

, 12 marca 2014, 9:22

W Wielkim Rajdzie nie tylko najwięksi klienci mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody. W zeszłym roku w loterii podczas Gali Mistrzów Warsztatu jeden z samochodów Škoda Octavia wylosował Andrzej Baumgart, mimo że w rankingu w kategorii warsztat rynku osobowego zajmował dopiero 106 miejsce.

Zdobywca nagrody, Andrzej Baumgart, właściciel warsztatu Mechanika i Elektromechanika Pojazdowa w Koronowie, powiedział:

A. Baumgart laureat Gali Mistrzów Warsztatu 2013. Wygrał  samochód  Škoda Octavia podczas losowania nagród. – „Szczerze mówiąc, w zeszłym roku nie byłem nastawiony na dobry wynik w konkursie Wielki Rajd. Nie liczyłem nawet, że uda mi się zakwalifikować do uczestnictwa w Gali Mistrzów Warsztatu. Prowadzę nieduży zakład, w którym zatrudniam dwóch pracowników. Ja jestem trzecim, bo oprócz prowadzenia zakładu również pracuję przy naprawach. Mimo to udało mi się uzyskać odpowiedni obrót, żeby wziąć udział w Gali, ponieważ wszystkie zakupy robię w Inter Cars SA. Mam taką zasadę, że współpracuję z jednym dystrybutorem, poza tym prowadząc zakład sam, nie miałbym czasu, żeby sprawdzać, zamawiać i rozliczać się z wieloma firmami. Także prowadzenie małego warsztatu, przy zamawianiu części do bieżących napraw w Inter Cars, wystarczyło, żeby pojechać do Karpacza na Galę Mistrzów Warsztatu.

Jadąc do Karpacza, absolutnie nie liczyłem na to, że uda mi się wygrać samochód. Nigdy wcześniej nic nie wygrałem, więc taka wygrana nawet nie przeszła mi przez myśl. Do Karpacza pojechałem raczej w celach turystycznych, żeby chociaż na chwilę oderwać się od ciężkiej, warsztatowej rzeczywistości. Dlatego też wygrana była dla mnie wielką niespodzianką.

Samochód służy mi do tej pory, takich rzeczy się nie sprzedaje. Używam go jako samochodu rodzinnego. Jest idealny jeżeli chodzi o wyjazdy z całą rodziną. Ogólnie byłem też pozytywnie zaskoczony tym, że mimo małej pojemności silnika naprawdę dobrze się go prowadzi, jest silny, pojemny i wygodny. Dlatego mogę polecić innym klientom Inter Cars SA udział w konkursie Wielki Rajd, ponieważ jak pokazuje mój przykład, każdy ma szansę na wygraną. "

Sprawdź swoje miejsce w rankingu Wielkiego Rajdu

Uczestnicy Wielkiego Rajdu Inter Cars SA mogą na bieżąco sprawdzać swoją pozycję w rankingu promocji i podejmować odpowiednie do tej pozycji decyzje.

Każdy z zarejestrowanych klientów może sprawdzać na bieżąco liczbę punktów zdobytych w konkursie wchodząc na stronę www.galamistrzow.pl, gdzie w menu górnym znajduje się zakładka ranking. Wystarczy w nią kliknąć i zalogować się, używając numeru klienta, numeru karty klienta oraz swojego hasła z IC Katalogu. Po zalogowaniu ukażą się informacje:

  • aktualne miejsce zajmowane przez klienta w rankingu;
  • łączna ilość zebranych punktów za zakupy poszczególnych produktów;
  • ilość punktów, brakujących do pozycji premiowanych zaproszeniem na Galę Mistrzów Warsztatu;
  • ilość punktów, brakujących do wygrania nagrody pieniężnej.

 

Dzięki temu każdy klient jest w pełni poinformowany o swoich dotychczasowych osiągnieciach i wie, jakie są jego mocne, a jakie słabsze strony. Można wówczas we właściwym momencie podjąć odpowiednie kroki, żeby poprawić wynik w Wielkim Rajdzie. Znając te wszystkie dane, łatwiej jest dobrać odpowiednią strategię. Można na przykład skupić się na dostawcach, na których produktach klient zyskał najwięcej punktów albo “podgonić” te zakupy, gdzie punktów ma najmniej. W Wielkim Rajdzie liczy się przede wszystkim dostosowanie zasad promocji do swoich możliwości i potrzeb. Dlatego tak ważne jest śledzenie rankingów.

Tabela punktów w rankingu, dostawcy w poszczególnych Oesach regulamin konkursu  i inne szczegóły są dostępne na www.galamistrzow.pl.

Dowiedz się więcej

,,Kupuj, wygrywaj i baw się dobrze” – wywiad z Radosławem Grześkowiakiem z Inter Cars SA
,,Kupuj, wygrywaj i baw się dobrze” – wywiad z Radosławem Grześkowiakiem z Inter Cars SA

Półtora miliona złotych w puli nagród, spotkania rajdowe z gwiazdami motosportu i wystawna Gala Mistrzów Warsztatu. Inter Cars SA z roku na rok podnosi poprzeczkę atrakcyjności swoich promocji. Kolejnym rekordem ma być druga edycja akcji Wielki Rajd. O jej szczegółach rozmawialiśmy z Radosławem Grześkowiakiem, Dyrektorem Marketingu Inter Cars SA. Wielki Rajd i Gala Mistrzów Warsztatu […]

Wielki Rajd Inter Cars – końcówka I Oesu
Wielki Rajd Inter Cars – końcówka I Oesu

Jeszcze do końca lutego klienci Inter Cars SA mogą zdobywać punkty w ramach I Odcinka Specjalnego promocji Wielki Rajd. Uczestnicy, którzy zdobędą największą liczbę punktów, wezmą udział w rajdowych spotkaniach w towarzystwie znanych postaci motor sportu. Oprócz tego odbędą się jeszcze dwa Odcinki Specjalne. Końcówka pierwszego Oesu Wielki Rajd wystartował 1 lutego 2014 r. W […]

Gwiazdy Gali Mistrzów Warsztatu
Gwiazdy Gali Mistrzów Warsztatu

Gala Mistrzów Warsztatu Inter Cars to wydarzenie, podczas którego istotną rolę odgrywa program artystyczny i rozrywkowy. Podczas poprzednich edycji wystąpiło wiele znanych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Nie inaczej będzie w tym roku. Organizatorzy przygotowali aż trzy koncerty. Tegoroczna Gala Mistrzów Warsztatu odbędzie się 13-15 czerwca 2014 w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach. Udział w niej weźmie […]

Wielki Rajd Inter Cars na ostatniej prostej
Wielki Rajd Inter Cars na ostatniej prostej

Klienci Inter Cars SA wciąż mają szansę na zdobycie nagród w konkursie Wielki Rajd. Muszą się jednak spieszyć, ponieważ mają czas tylko do 15 maja 2014 r. Wielki Rajd blisko finiszu W konkursie Wielki Rajd uczestnicy mogą wygrać nagrody pieniężne o wartości od 50 000 zł do 2 000 zł. Tradycyjnie podstawową nagrodą dla najlepszych uczestników promocji […]

Komentarze

Brak komentarzy